Skocz do zawartości

N47 poduszki silnika


Kramarka

Rekomendowane odpowiedzi

@KramarkaMialeś znaczek BMW na plastikowym dekielku od spodu?

Te poduszki Lemforder to o jakim oznaczeniu? Bo do mojego nadwozia nie było wtedy dostępnych żadnych Lem i szukalem Corteco które okazało się być przepakownym Febi. Może niektóre poduszki jeszcze są do kupienia jako OEM Lemforder ale większość to nowa produkcja z Chin. Potwierdza się to co napisał mi sprzedawca. Skończyła się wyprzedaż magazynów i całą resztę BMW trzyma dla siebie i serwisów. Dlatego są w oryginalnym pudełku ale mają sfrezowane logo.

Edytowane przez raz3rek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2023 o 10:39, raz3rek napisał(a):

@KramarkaMialeś znaczek BMW na plastikowym dekielku od spodu?

Te poduszki Lemforder to o jakim oznaczeniu? Bo do mojego nadwozia nie było wtedy dostępnych żadnych Lem i szukalem Corteco które okazało się być przepakownym Febi. Może niektóre poduszki jeszcze są do kupienia jako OEM Lemforder ale większość to nowa produkcja z Chin. Potwierdza się to co napisał mi sprzedawca. Skończyła się wyprzedaż magazynów i całą resztę BMW trzyma dla siebie i serwisów. Dlatego są w oryginalnym pudełku ale mają sfrezowane logo.

W dniu 9.12.2023 o 10:39, raz3rek napisał(a):

Zabij nie pamiętam,ale wydaje mi się, że tylko była naklejka z datą produkcji. Co do moich lemforderów to 36235 01. Wszystkie cztery były made in china. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.