Skocz do zawartości

MyBMW nowe statystyki


Ku Ba

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, karlos91 napisał(a):

Nie mam zadnych z takich bajerow w mojej aplikacji 

Sprawdź w sklepie (Google Play/App Store) czy masz aktualizację, u mnie sama się nie pobrała (?) a była informacje, że była dostępna od tygodnia ...

Moje skromne statystki za wrzesień który był mało intensywny z racji wyjazdów.
Szkoda, że apka nie potrafi wygenerować statystyk za poprzednie miesiące (albo jakiś zdefiniowany okres) - chyba, że nie widzę tej opcji ?

image.thumb.png.b10644498bd326cdfd513ffb5e614ae7.png

BMW THE1 F40 120d - M Sport, Skyscraper Grey (2022)

Odebrany! https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=229&t=395918

icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, patryk0402_ napisał(a):

Sprawdź w sklepie (Google Play/App Store) czy masz aktualizację, u mnie sama się nie pobrała (?) a była informacje, że była dostępna od tygodnia ...

Moje skromne statystki za wrzesień który był mało intensywny z racji wyjazdów.
Szkoda, że apka nie potrafi wygenerować statystyk za poprzednie miesiące (albo jakiś zdefiniowany okres) - chyba, że nie widzę tej opcji ?

image.thumb.png.b10644498bd326cdfd513ffb5e614ae7.png

a to ciekawe, dlaczego nie napisali Ci ile % użytkownikow Twojej konfiguracji ma podobny rezultat. Może to kwestia jakichś zgód na sledzenie? 

@karlos91 kto wie czy to wina multimediow - a moze wersji telefonu? ja mam android v13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ku Ba napisał(a):

a to ciekawe, dlaczego nie napisali Ci ile % użytkownikow Twojej konfiguracji ma podobny rezultat. Może to kwestia jakichś zgód na sledzenie? 

Zakładam, że czas 15h jest może za mały, żeby porównywać i odstaję - więc moje porównanie byłoby nie miarodajne, uroki statystyki 🙂

BMW THE1 F40 120d - M Sport, Skyscraper Grey (2022)

Odebrany! https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=229&t=395918

icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Iphone 14 z najnowszym dostepnym IOS 17.XX, wiec to raczej wina samochodu i podstawowych multimediow. Z tego powodu nie moglem tez po zakupie dodac Apple Car Play, ktore mialo byc mozliwe do dodania ... Nie widze tez cisnienia w oponach w aplikacji, a to tez niektorzy tez maja. No i podstawowa klima nie pozwala na przewietrzenie auta z aplikacji. 

Spalanie tez mam tylko statystyki z aktualnej trasy, ktora sie resetuje o  3 - 4 h postoju, lub takie ogolne. Nie ma dlugodystansowego i z kazdego tankowania, a sportowe wskazniki to tylko Moc i Moment obrotowy jak w poprzednich modelach F20. 

Edytowane przez karlos91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.