Skocz do zawartości

e87 284tys przebiegu 118i, 2007r , sprzedawac czy zostawic ? doradzcie


kubbb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie , wystawilem na sprzedaz swoja 118i 2007r na olx i prawde mowiac zastanawiam sie czy jej nie zatrzymac, bylo z 4 osoby , 1 zaproponowala 13k co jest dla mnie nieakceptowalna kwota pomimo tego ze wlozylem w niego sporo i to nie w ramach awarii ,a profilaktycznie jak np rozrzad i pare innych.

Jedno czego sie boje i wlasnie to bym chcial sie dowiedzeic to przebieg, ni cholery nie wiem czego sie w tym aucie moge spodziewac jesli chodzi o awarie i czy moge sie spodziewac biorac pod uwage przebieg. Wartosc auta w moich oczach jest wyzsza niz wystawilem a poki co chetny sie nie znalazl i zastanawiam sie czy nie zostawic auta. 
Jezdze na trasach tylko, czesto dlugich 500km. Zalezy mi na bezawaryjnosci do tej pory bylo spoko, raz mi cewka wywalila i check i wymienilem i jest spokoj. Btw gdybym zostawil wymienic 3 pozostale ?
Wymienilem 1 cewke + 4 swiece.

Podchodze moze troche emocjnonalnie do auta i moge byc nieobiektywny ale realnie patrzac zeby cos kupic w miare musialbym wylozyc 30-35k i i tak bym pewnie musial cos wlozyc. Chcialbym autem zrobic jescze z 50k. Za 30k jedyne auto ktore mi pasuje to civic 1.8 ale nie wiem czy z rdza nie bylo by problemu. BMW jesli juz to chyba jakies z tym samym silnikiem ale kupujac nawet 3 czy  1 z malym przebiegiem musialbym 2 razy tyle wylozyc za takie same auto.

Wie ktos w ogole ile te N43B20 wytrzymuja przebiegu ?

Takie realne rzeczy co tutaj wiem ze sa do zrobienia to tarcze z kosztow do poniesienia.
Aukcje podrzucam ponizej, 



Jak np dwumasy w tych autach albo skrzynie biegow ? Mozna spodziewac sie jakiegos fakupa ?

 

https://www.olx.pl/d/oferta/okazja-bmw-1-118i-e87-nowy-rozrzad-olej-swiece-klocki-amorty-opony-sp-CID5-IDVqgkc.html?bs=olx_pro_listing

Edytowane przez kubbb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Popraw treść ogłoszenia. Usuń słowo "okazja" oraz cały akapit "Podczas wymiany rozrządu prosiłem..." oba oznaczają grata, chyba że to jest grat? 🙂Stwierdzenie: "Jeśli ktoś ma trochę pojęcia o autach wie jak ma się realne zużycie auta, gdy ktoś jeździ po mieście, a gdy ktoś jeździ po trasie" jest robieniem z klienta debila. Do usunięcia. "Auto jest naprawdę zadbane i poszanowane... Jak dbasz tak masz" Pisanie o szukaniu opiłków? Kaszana zupełna. Do usunięcia. Poza tym to klient ocenia stan auta podczas oględzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.