Skocz do zawartości

Mechanik/warsztat Śląsk - E91 N53B30 272km FALUJE na zimnym


danczezzz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj zostałem właścicielem pięknego okazu E91Lci z wymieniona w temacie jednostką silnika N53B30 przestudiowalem wiele w internecie na temat potencjalnych wad tego silnika - wtryski, nox, pompa hpfp i inne ale mimo to zdecydowałem się na zakup.

Auto zakupione w oficjalnym niemieckim salonie BMW, zarówno na jeździe próbnej jak i wczoraj przy odbiorze auta, była Mi przyprowadzana na „ciepłym” silniku(moja głupota bo wszystko na dziko robione).

Wiec przyszedł dzisiaj dzień odpalenia na zimno, od strzała na 950-1000 obrotów, po chwili plynnie na 700->600 no i zaczęło falować delikatnie a następnie potrząsać również delikatnie budą, trwało to około 2 minuty i ustało. 
 

Przejrzałem od rana już trochę tematów na forum i wiele wskazuje ze zaczyna się przygoda z wtryskami.

Dodam ze auto musiało być w salonie bardzo rzadko przepalane ponieważ po wczorajszym odbiorze i wyjechaniu na niemiecką autobahne hamulce dopiero po 30km zaczęły dobrze hamować i nie szumieć, pod maską już przy oględzinach było pare pajęczyn chociaż wątpię by to miało coś wspólnego z moim problemem.

 

Dlatego przychodzę do Was i szukam namiarów na dobrego i uczciwego mechanika/warsztatu na terenie śląska, który dokładnie by zrobił korektę na zimnym, live data i inne aby znaleźć i czym prędzej wyeliminować problem i zapobiec innym. 
 

Pozdrawiam 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.