Skocz do zawartości

BMW E92 N52B25 2006 r. - brak możliwości uruchomienia po rozładowaniu akumulatora podczas jazdy


pierzu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Podczas jazdy strzelił pasek klinowy i nie było ładowania, klimy oraz nie pracowała pompa wspomagania. Byłem w trasie i jechałem dalej aż rozładowało mi akumulator.

Po przewiezieniu samochodu do serwisu Bosh stwierdzono uszkodzone rolki oraz pasek zostały wymienione.

Niestety serwis nie jest w stanie odpalić auta. Twierdzą, że trzeba na nowo zaprogramować wszystkie setrowniki w aucie i się tego nie podejmą. Czy jest to możliwe, że tu leży problem?

Prośba o pomoc w czym może leżeć przyczyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechałem do warsztatu z laptopem i zgrałem błędy inpą.

Cały czas wywala błąd 2DEB Powewrmanagment. Zero reakcji na przycisk zapłonu.

Inpa widzi napięcie akumulatora 10.6 V fizycznie na mierniku pokazuje przy samym akumulatorze 12.6V.

W poniedziałek bierze auto inna ekipa, która twierdzi, że wystarczy coś w module CAS zrestartować.

bmw 1.jpg

bmw 2.jpg

bmw 3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

@pierzu Czerwona ikona blokady kierownicy - pewnie chcą zresetować licznik ELV

Elektryczna blokada kierownicy, niektórym pomagała aktualizacja, niektórym wymiana, niektórym czyszczenie.

Edytowane przez Kuj0n
  • Lubię to 1

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie warsztat Bosh wymienił pasek, rolki, sprzegło alternatora. Ale nie potrafili uruchomić auta. Na inpie pokazuje mi napięcie na akumulatorze 10.6V jakby pamiętało to napięcie po całkowitym rozładowaniu podczas jazdy a fizycznie na akumulatorze jest 12.6V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.