Skocz do zawartości

Przerywany sygnal z OBC


risto

Rekomendowane odpowiedzi

mam taki dziwny problem w moim samochodzie. Otz mialem odlaczony ten glosniczek od komputera i ostatnio go podlaczylem(tzn tylko podlaczylem wtyczke). Po podlaczeniu zaczal wydobywac sie z niego przerywany sygnal ktory wcale sie nie wylacza. Na kompie jest wszystko ok. Dzwi tez byly zamkniete. Zapalalem samochod i dalej ten sygnal przerwyany. Mam pelna wersje komputera. Wiecie moze co jest grane i jaka przyczyna tego??

http://img177.imageshack.us/img177/7296/111eb2.jpg

Moje BMW i sprzecik audio

www.bts-bmw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jaką temperaturę zewnetrzną ci pokazuje OBC. Jeśli jast to poniżej +3 stopni to OBC informuje kierowcę o kiepskich warunkach atmosferycznych sygnałem dźwiękowym jak i również migającą wartością temperatury wyświetlanej. Sygnał ten również może oznaczać włączoną funkcję MEMO jeśli tak to przy wyświetlanej godzinie pojawia się literka M. Ale i tak obstawiam na temperaturę poniżej +3 C.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestes pewien prawidlowego podpiecia tego glosniczka?

 

wszystko juz bylo podlaczone tylko musialem wtyczki wlozyc do tego glosniczka. Pojde teraz sprawdzic bo jest troche cieplej...

 

Sprawdzalem przed chwilka. temp 7*C A funkcja memo wylaczona. Sygal jest co sekunde jakby zegar ciagle odliczal. A godziny pelnej nie bylo. A wiec nie wiem co jest grane. Wszystko podlaczone dobrze.

http://img177.imageshack.us/img177/7296/111eb2.jpg

Moje BMW i sprzecik audio

www.bts-bmw.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.