Skocz do zawartości

Sprzedam - ///M-echaniczna Pomarańcza Xdrive25d X1 F48 LCI


kulfon3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Ale nudy na tym forum... Jeden temat w galerii... Masakra... Trzeba to zmienić... Nowa szata graficzna nie pomaga...:classic_laugh:

Jakiś czas po rozstaniu z X1 LCI E84 XDrive25d w kolorze Valencia Orange zostałem właścicielem X1 LCI F48 XDrive25d w kolorze Sunset Orange :classic_ninja: Moje pierwsze BMW bez Mpakietu,ale widać od razu,że w tej konfiguracji Sport Line to petarda. Poza tym kolor C1X nie był dostępny przy pakiecie M.   Wyposażenie na bogato. W zasadzie nie wiem czy można było coś dodać z fabryki. Dodatkowo zainstalowane najnowsze mapy ( WAY 2023-02), Apple Carplay, aktywne informacje o natężeniu ruchu w czasie rzeczywistym i pogoda (Connected Booster). Wyświetlacz dotykowy LCD 10,25". Po zakupie zostały wymienione rury wydechowe na czarne (ORI), pedał gazu i hamulca z F40. Kierownica była oryginalnie obszyta skórą z moszny słonia,więc poszła do obszycia w piękną miękką Nappę plus obszycie nićmi pod tapicerkę. Manetki zmiany biegów wymienione p&p w te z serii G. Nakładki na lusterka ORI BMW Carbon. Nerki wleciały w czarnym połysku z podwójnymi żeberkami. Śmiem twierdzić,że to top w Polsce jeżeli chodzi o F48:classic_laugh:

Szczególne podziękowania dla marko0424 bez pomocy którego nie byłoby tego tematu :classic_cool:


Prod. Data 2019-08-08
Typ X1 XDRIV A
Seria F48 (seria X)
Silnik B47E
Moc 231 KM
Kolor Metaliczny Sunset Orange
Tapicerka Skóra Dakota perforowana/czarna

Edycje i pakiety
S7AC Linia sportowa
S7LD Model Sport Line

Komfort i wyposażenie wnętrza
S402 Panoramiczny szklany dach
S413 Siatka do bagażnika
S420 Szklenie chroniące przed słońcem
S423 Dywaniki welurowe
S428 Trójkąt ostrzegawczy i apteczka
S430 Lusterko wewnętrzne/zewnętrzne z funkcją automatycznego ściemniania
S431 Lusterko wewnętrzne z funkcją automatycznego ściemniania
S459 Regulacja foteli, elektryczna, z pamięcią
S473 Podłokietnik z przodu
S481 Fotel sportowy
S488 Podparcie odcinka lędźwiowego, kierowca i pasażer
S493 Pakiet schowków
S494 Ogrzewanie fotela kierowcy/pasażera
S4LU czarny błyszczący akcent chrom. Perlglaz

Multimedialne
S610 Wyświetlacz przezierny HEAD UP
S650 napęd CD
S654 tuner DAB
S674 System Hi-Fi Harman Kardon
S698 Numer kierunkowy 2 dla DVD
S6AC Inteligentne połączenie alarmowe
S6AE Teleusługi
S6AK Usługi połączonego dysku
06:00 Informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym
S6AP Usługi zdalne
S6CP Przygotowanie Apple CarPlay
S6NW Telefon z ładowaniem bezprzewodowym
S6UP Nawigacja Plus
S6WD Hotspot WLAN

Pomoc kierowcy i oświetlenie
S508 Kontrola odległości parkowania (PDC)
S534 Automatyczna klimatyzacja
S548 Prędkościomierz kilometrowy
S552 Adaptacyjny reflektor LED
S563 Pakiet oświetlenia
S5A1 Światła przeciwmgielne LED
S5AR Asystent korków
S5AT Asystent jazdy Plus
S5DA Dezaktywacja poduszki powietrznej pasażera
S5DF Aktywny tempomat + funkcja stop&go
S5DP Asystent parkowania

Koła i napęd
S223 Zawieszenie adaptacyjne
S230 Pakiet dodatkowy, specyficzny dla UE
S235 Hak holowniczy, zdejmowany
S248 Kierownica podgrzewana
S249 Kierownica wielofunkcyjna
S255 Sportowa skórzana kierownica
S2PA Śruba blokująca koło
S2TB Sportowa automatyczna skrzynia biegów
S2VB Wyświetlacz ciśnienia w oponach
S2VE Sportowa kierownica M
S2VG Kontrola wydajności

Środowisko i bezpieczeństwo
S302 System alarmowy
S313 Składane lusterka zewnętrzne
S316 Automatyczny mechanizm pokrywy bagażnika
S322 Komfortowy dostęp
S3AA Reling dachowy czarny
S3AG Kamera cofania
S3BE Nakładki na lusterka czarne
S801 Wersja krajowa Niemcy
S851 Wersja językowa Niemiecka
S879 Literatura pokładowa w języku niemieckim
S8KB Okres między przeglądami oleju 24 m-ce / 25 000 km
S8R9 Czynnik chłodniczy R1234yf
S8TF Aktywna ochrona pieszych

Inne wyposażenie
S1AG Większy zbiornik paliwa
S1CB sprzęt CO2
S1UT 18-calowe obręcze kół ze stopów lekkich Double Spoke 578
S9AA Zewnętrzna ochrona skóry
S9BD Pakiet biznesowy
S9D5 Pakiet rozrywkowy
SE070 Akumulator 70Ah

spacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.pngspacer.png

Auto przeszło również jednoetapową koretkę lakieru plus wosk:

spacer.pngspacer.png

spacer.pngspacer.png

Edytowane przez kulfon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

ta nowa odsłona forum to jakiś dramat. poprzednio wyświetlałyby się zdjęcia. teraz nawet nie mogę edytować tematu. weźcie się ogarnijcie admini,bo niedługo to naprawdę tylko wiatr będzie tutaj powiewał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Hej, poprawiłem Ci temat. Trzeba dać "wstaw inne media/grafika z url", niestety trzeba to robić po jednym albo jeszcze nie umiem ogarnąć kilku na raz. 

Fajny wóz, nigdy nie jeździłem tą generacją X1 ale trochę już tego na ulicach jest, z USA sporo benzyn u nas jeździ. Powiedz czy tam jest 8hp ZF? 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
1 godzinę temu, Randall napisał(a):

Hej, poprawiłem Ci temat. Trzeba dać "wstaw inne media/grafika z url", niestety trzeba to robić po jednym albo jeszcze nie umiem ogarnąć kilku na raz. 

Fajny wóz, nigdy nie jeździłem tą generacją X1 ale trochę już tego na ulicach jest, z USA sporo benzyn u nas jeździ. Powiedz czy tam jest 8hp ZF? 

 

 

Dzięki wielkie! No, taki admin to medal powinien dostać ;)   Fakt, benzyn z USA na rynku sporo,ale dieselków LCI w wersji XDrive25d to w zasadzie nie ma.  Co do skrzyni to niestety nie ma 8HP ZF. W tych przednionapędówkach z tej generacji jest skrzynia AISIN. Póki co nie odczuwam nic na minus,ale nie widziałem żeby ktokolwiek jakieś mapy tej skrzyni robił. To jest na minus ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej czy później pojawi się napewno jakiś program do tych skrzyń...ale tak naprawdę chyba nie potrzeba na tym polu coś poprawiać...skrzynia pracuje perfekcyjnie moim zdaniem 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Piękne auto!!!🤩 Godny następca twojej pierwszej X1.

Świetnie się prezentuje i jak to u Ciebie, pierwsze "tuningi" już są. Jeszcze oprócz zmian , które wymieniłeś na wstępie, zmieniłeś znaczki na rocznicowe ///M o raz czerwony przycisk start stop, czyż nie?

Jakieś plany modów? Większe hamulce i inne felgi? Przynajmniej kolor zacisków zrób 😀

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W dniu 17.07.2023 o 22:22, marko0424 napisał(a):

Prędzej czy później pojawi się napewno jakiś program do tych skrzyń...ale tak naprawdę chyba nie potrzeba na tym polu coś poprawiać...skrzynia pracuje perfekcyjnie moim zdaniem 😉

Nie mam zastrzeżeń co do pracy skrzyni, ale wolałem mieć możliwość resetu ustawień jak przy ZF. Z Aisin tego nie ma 😉

W dniu 23.07.2023 o 20:28, bart 328 napisał(a):

Piękne auto!!!🤩 Godny następca twojej pierwszej X1.

Świetnie się prezentuje i jak to u Ciebie, pierwsze "tuningi" już są. Jeszcze oprócz zmian , które wymieniłeś na wstępie, zmieniłeś znaczki na rocznicowe ///M o raz czerwony przycisk start stop, czyż nie?

Jakieś plany modów? Większe hamulce i inne felgi? Przynajmniej kolor zacisków zrób 😀

Dzięki! Słusznie zauważyłeś znaczki i przycisk. Na większe hamulce szkoda mi kasy i nie widzę już sensu (chyba pesel mnie dopadł 😉). Zobaczymy jak to będzie, ale nie biorę tego póki co pod uwagę 😉

W kartonie w domu mam zestaw kamer Bmw Advanced Car Eye 3.0 Pro, który czeka na swój czas... 😉

Edytowane przez kulfon3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jak zamontujesz kamery, pokaż proszę zdjęcia i daj opinię na ich temat. Bo też się zastanawiam nad ich kupnem.

Zmienionego lusterka wewnętrznego bym nie zauważył 😉

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można jeszcze prosić o zdjęcia od dołu na mocowanie haka? Interesuje mnie jak wygląda wycięcie na hak oraz gniazdo zasilania. Ja montowałem w zeszłym tygodniu hak Westfalii A40V (u autoryzowanego dystrybutora Westfalii, czyli poza ASO) i spodziewałem się, że blacha aluminiowa zostanie odpowiednio wycięta. Zamiast tego została na całej długości zagięta i w związku z tym wygląda to średnio (choć oczywiście z normalnej pozycji nic nie widać). Podobno specjalnie nie tną tej blachy, bo krawędzie są bardzo ostre i jej zamocowanie w oryginalnym punkcie byłoby możliwe tylko z jednej strony (po której nie ma gniazda), no i w razie demontażu haka można blachę ponownie odgiąć i zamontować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W dniu 27.07.2023 o 09:56, bart 328 napisał(a):

Jak zamontujesz kamery, pokaż proszę zdjęcia i daj opinię na ich temat. Bo też się zastanawiam nad ich kupnem.

Zmienionego lusterka wewnętrznego bym nie zauważył 😉

dam znać,aczkolwiek nie planuję się teraz do tego zabierać.  lusterko jest zupełnie inne,ale nie robiłem zdjęcia dwóch obok siebie :)

22 godziny temu, tomac79 napisał(a):

Można jeszcze prosić o zdjęcia od dołu na mocowanie haka? Interesuje mnie jak wygląda wycięcie na hak oraz gniazdo zasilania.

zrobię przy okazji to zobaczysz jak to w oryginale ma być.

Tymczasem dzisiaj pojechałem do VagTune w Obornikach Śląskich na mapę. EGR został wyłączony a auto z 235KM/443NM poszło na 382KM/519NM. Idzie teraz jak dzik w maliny :classic_ninja:

spacer.png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodziło o 282KM ?..jak by miał prawie 400 kunia to odfrunie 😊

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tak Marku, pomyliłem się. Pisząc to myślałem ciągle o Twojej M3 😉 Niestety nie idzie edytować posta 🤦🏼‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne auto, niech służy i cieszy użytkowników😃

W dniu 23.07.2023 o 22:49, kulfon3 napisał(a):

Na większe hamulce szkoda mi kasy i nie widzę już sensu (chyba pesel mnie dopadł 😉).

Tym się nie przejmuj bo to tylko numer 😊😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.