Skocz do zawartości

320d xdrive lci – szarak ale w individualu


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jako że od pewnego czasu podczytuję forum, postanowiłem dodać trochę kontentu od siebie. 

Auto zamówione w jeden z najgorszych momentów jeżeli chodzi o łańcuchy dostaw – 10.2021. Odbiór – 02.2023. W międzyczasie konwersja na polift, produkcja znienacka w Meksyku, czytanie tego forum i oglądanie postów ludzi którzy przede mną odebrali auta zamówione po mnie 🙃 

No ale to już pieśń przyszłości, teraz po prostu cieszę się nowym pojazdem, a przesiadłem się z 16-letniej e91 325i. To trójka i to trójka, ale inny napęd, rodzaj silnika, nadwozia, technologii, a przede wszystkim stopień dojechania przez życie.

Do tej pory auto przejechało 3300km, około 70% to trasy. Wymiana oleju przy 2300 km, także dopiero zaczynam testować granice samochodu. Póki co uważam że mocy jest dokładnie dosyć żebym mógł nim jeździć zgodnie ze swoimi preferencjami.

Dravit grey to dla mnie świetny kolor i bardzo cieszy mnie jak auto wygląda w tym lakierze. W ogóle bardzo mi się podoba wygląd poliftowych bazowych trójek. W środku wszystko co się dało machnięte na czarno; czarna podsufitka, czarny sensatec, i potępione piano black (dostanie folię) – takie wyciemnione wnętrze pozwala mi się skupić. Poza tym config bez ekstrawagancji, grzane fotele, szyby o zwiększonej izolacji akustycznej, głośniki hi-fi (tutaj trzeba było dołożyć do hk), klapa bagażnika elektryczna, kamera cofania. 

Myślałem że będzie mi przeszkadzało to jak tablet w polifcie jest odsłonięty w porównaniu do przedliftowego klasycznego daszku nad deską, ale w rzeczywistości nie odczułem tego. 

3300km to jeszcze nie za wiele, ale każdy kilometr przejechałem w tym aucie z przyjemnością.

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, ładna sztuka. Co do tabletu i samego iDrive 8 miałem podobnie jak ty, bałem się że będzie słabo i zwyczajnie mi się to nie podobało jednak w realnym codziennym funkcjonowaniu muszę swoje narzekania odszczekać i powiedzieć że jest naprawdę ok. Choć akurat te ekrany mogli jakoś lepiej wkomponować w deskę ( swoją drogą podobno chcieli ale jest problem z przegrzewaniem sie jak je zabudują ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie 👍

6 hours ago, Quash said:

Gratulacje, ładna sztuka. Co do tabletu i samego iDrive 8 miałem podobnie jak ty, bałem się że będzie słabo i zwyczajnie mi się to nie podobało jednak w realnym codziennym funkcjonowaniu muszę swoje narzekania odszczekać i powiedzieć że jest naprawdę ok. Choć akurat te ekrany mogli jakoś lepiej wkomponować w deskę ( swoją drogą podobno chcieli ale jest problem z przegrzewaniem sie jak je zabudują ).

Tak, korzysta się z tego dobrze. Chociaż nie udało mi się używać wyłącznie pokrętła do idrive i mam cały czas ten pasek wypalcowany. Widziałem że sprzedawana jest folia na ekran która ma zapobiegać pozostawianiu odcisków, chyba sobie coś takiego sprawię.

A jeżeli chodzi o wygląd to właśnie wpasowanie tego tabletu jest już o wiele lepsze w nadchodzącej piątce, a nakład środków nie wydaje się wiele większy. To może być zresztą jedyna rzecz jaka mi się w tym aucie podoba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 6/1/2023 at 10:15 PM, homek toft said:

Dzięki panowie 👍

Tak, korzysta się z tego dobrze. Chociaż nie udało mi się używać wyłącznie pokrętła do idrive i mam cały czas ten pasek wypalcowany. Widziałem że sprzedawana jest folia na ekran która ma zapobiegać pozostawianiu odcisków, chyba sobie coś takiego sprawię.

A jeżeli chodzi o wygląd to właśnie wpasowanie tego tabletu jest już o wiele lepsze w nadchodzącej piątce, a nakład środków nie wydaje się wiele większy. To może być zresztą jedyna rzecz jaka mi się w tym aucie podoba...

Mam u siebie tą folię założoną matową, faktycznie bardzo pomaga jednak nie eliminuje problemu i jednak z czasem paluchy sie pokazują ale nie na taką skalę jak bez foli więc generlanie polecam plus w schowku chusteczki z lidla do przecierania okularów 😄 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.