Skocz do zawartości

BMW XM - czas na nowy model?


BMW Trends

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Już coś tam jeździ po Warszawie.

Ale auto jest jedynie do "pokazania się".

Z zewnątrz rozmiary x7, w środku mniejsze niż x5, red label cena, 400k wyższa niż x5m, a z osiągów zaledwie 0,1s szybszy od x5m comp, przy czym to plug in, więc wiadomo, że szybszy tylko z naładowaną baterią.

Ale na pewno się sprzeda w krajach bliskiego Wschodu, no i naszego europejskiego wschodu pewnie też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Już coś tam jeździ po Warszawie.

Ale auto jest jedynie do "pokazania się".

Z zewnątrz rozmiary x7, w środku mniejsze niż x5, red label cena, 400k wyższa niż x5m, a z osiągów zaledwie 0,1s szybszy od x5m comp, przy czym to plug in, więc wiadomo, że szybszy tylko z naładowaną baterią.

Ale na pewno się sprzeda w krajach bliskiego Wschodu, no i naszego europejskiego wschodu pewnie też.

 

Nie wiem gdzie wtedy byłeś, jak były lekcje matematyki:

XM 4,3s do 100km/h

X5MC 3,9s do 100km/h z oficjalnej strony BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie wiem gdzie wtedy byłeś, jak były lekcje matematyki:

XM 4,3s do 100km/h

X5MC 3,9s do 100km/h z oficjalnej strony BMW"


zgadza sie ale to dotyczy zwykłego XM a tu bardziej bierzemy na celownik Red Label czyli coś mocniejszego i szybszego w oryginalnych barwach-jak kolega zamieścił na zdjeciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie wiem gdzie wtedy byłeś, jak były lekcje matematyki:

XM 4,3s do 100km/h

X5MC 3,9s do 100km/h z oficjalnej strony BMW"


zgadza sie ale to dotyczy zwykłego XM a tu bardziej bierzemy na celownik Red Label czyli coś mocniejszego i szybszego w oryginalnych barwach-jak kolega zamieścił na zdjeciu.

 

OK, choć mnie ten Red Label bardziej kojarzy się z takim trunkiem jak Johnnie Walker i do tego najniższych lotów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.