Skocz do zawartości

iDrive-wyświetlacz


corso

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie - mam taką prośbę - pomogłem dla syna kupić E61 - i mam takie zapytanie bo nie bardzo znam historię iDriva w tym modelu. Jest kółko ( iDrive) ze wszystkimi przyciskami z przodu i z tyłu typu tel i navi ale na ekranie ( dużym ) wyświetla mi tylko mały jakby rozciągnięty obraz ( brak navi) Wygląda troszkę jakby ktoś zmienił mały wyświetlacz na duży. Brak też czytnika DVD. Auto z 2009 roku - WBAPX31050C360516, po rozkodowaniu mam 0661 ( Radio Business C43) oraz 0698 Area Code 2 do DVD.

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić czy faktycznie miała mały ekran i ktoś zmienił na duży i tak zostawił , a w takim razie czy też zmieniał ( poprzedni właściciel)kółko iDrive - przycisk Navi itp? Czy to jakaś usterka systemu , sterownika itp - może jakieś podpowiedzi? - z góry dziękuję za podpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od razu ( dla wyjaśnienia mówię) ,że był to zakup na odległość, nie miałem możliwości "wpiąć" się i organoleptycznie dotknąć rzeczy. Skorzystałem tylko z pomocy na odległość znajomego, który ogarniał ogólne sprawy typu czy " wszystko trzyma się kupy:)" A ,że nigdy nie miałem E60 - stąd moje pytanie i jeszcze raz dzięki z góry za podpowiedzi:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zainstalowany był android, i komuś się przydał - no chyba że ciągle jest - czy ekran ma szybkę?


Powiem szczerze że nie słyszałem żeby ekrany czy jednostki CIC jakoś padały i żeby wymieniać jeszcze na nieodpowiedni ekran.


Chyba nie ma co się rozwodzić, jak użytkownik młody to android i tak musi być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak przypuszczasz, czyli auto jest bez navi. Poprzedni właściciel musiał wymienić ekran oraz kontroler. Co do pletwy na dachu, to oprócz GPS znajduje sie w niej rowniez antena do cyfrowego radia, ktorego u Ciebie rowniez nie ma. Sadzic mozna ze zostala rowniez dodana.

Moja rada, to podlacz sie kompem do auta i sprawdz co jest podlaczone, byc moze poprzedni wlasciciel dolozył hardware, tylko nie zdołał go dobrze zakodować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zainstalowany był android, i komuś się przydał - no chyba że ciągle jest - czy ekran ma szybkę?


Powiem szczerze że nie słyszałem żeby ekrany czy jednostki CIC jakoś padały i żeby wymieniać jeszcze na nieodpowiedni ekran.


Chyba nie ma co się rozwodzić, jak użytkownik młody to android i tak musi być...

Jak sprawdzić czy ekran ma szybkę - tak jak piszesz? miałem F10 i tam ekran był bardzo podatny na zarysowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.