Skocz do zawartości

Dostęp komfort kluczyk


maja22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Panowie zona ma m440i z funkcja otworz/zamknij komfortowym

Jak ta funkcje wyłączyć? I normalnie manualnie przyciskiem na kluczyku otworzyc auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz wyłączyć odblokowywanie przy zbliżaniu, czy zablokować możliwość otwarcia bez wciskania przycisku na kluczyku? Bo jeśli to drugie, to niestety nie da sie tego zrobić z poziomu menu (być może dałoby się wykodować całkowicie dostęp komfortowy).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie lubie tego wynalazku.... gdy myje auto majac kluczyk w kieszeni to mnie wku..a na maxa a do tego latwy dostep dla złodziei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie tego wynalazku.... gdy myje auto majac kluczyk w kieszeni to mnie wku..a na maxa a do tego latwy dostep dla złodziei

A masz aktywną kartę w telefonie do auta? Jeżeli tak, to niech żona zamieni kluczyk na ten w telefonie. Trzeba ją przyłożyć do klamki aby otworzyć i zamknąć auto, zaś aby uruchomić należy położyć telefon na półce do ładowania. Na walizkę z telefonu sygnału nie ściągną, bo działa to tak samo jak płatności kartami z Apple Pay lub Google Pay. Na myjni przestanie ci się otwierać i zamykać samoczynnie. Najlepsze zabezpieczenie w tym wypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zona ma m440i z funkcja otworz/zamknij komfortowym

Jak ta funkcje wyłączyć? I normalnie manualnie przyciskiem na kluczyku otworzyc auto?

 

m440i - Widzę że żonka lubi sobie depnąć ;D

Propozycje kolegów z poprzednich postów w sumie śmieszne. Chyba 1 kwietnia pisali posty? ;)


Ja osobiście polecam BimmerCode i wykodowanie comfort access. Ponoć banalnie proste. Ewentualnie jeśli auto na gwarancji i boicie się cokolwiek grzebać to w salonie przy najbliższej wizycie powiedzcie że chcecie to wyłączyć. Oni wbrew pozorom też umieją robić takie zmiany w autach. Jest też opcja przeszukania na liście bezpieczników tego który odpowiada za Keyless i po prostu go wyciągnij - przeczytałem taką poradę na bimmerpost ale tutaj głowy nie dam że to zadziała. Ja osobiście zamówiłem auto bez tego szajsu i naciskam sobie na pilocie cały czas.

Stop Electric GO V8. 2 litry to może mieć czajnik ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.