Skocz do zawartości

Regulacja oparcia foteli z tyłu


Crysis

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Jak wygląda komfort z tyłu bez regulacji oparcia siedzeń z tyłu? Jak patrzyłem w salonie to chyba tak dość pionowo ustawione te oparcia są i jak położyło się o jeden stopień to było chyba lepiej. Siedziałem chwilę i wiem, że ja z tyłu nie jeżdzę, ale zastanawiam się czy możecie się podzielić spostrzeżeniami pasażerów?

Nie znalazłem takiego wątku więc założyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie dużo zmienia. Przynajmniej dla mnie była to jedna z ważnych opcji. Pierwotnie miało być X4, ale tylne fotele nie dawały mi spokoju, męczyły moje plecy. Auto miało być niby jako drugie, ale też rodzinne i nie tylko przód miał mieć wygodnie, ale dzieci również. Ostatecznie X3 z regulowanymi, cały czas z odchylonymi maksymalnie, pasażerowie z tyłu bardzo zadowoleni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W X3 jest za dopłatą opcja, w której można jeszcze o kilka stopni odchylić fotel do tyłu. W X4 nie można było tego zamówić.

 

Właśnie o tym pisałem, że taka regulacja oparcia tylnej kanapy jest w X4 standardem, a nie opcją. :roll:

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W X3 jest za dopłatą opcja, w której można jeszcze o kilka stopni odchylić fotel do tyłu. W X4 nie można było tego zamówić.

 

Właśnie o tym pisałem, że taka regulacja oparcia tylnej kanapy jest w X4 standardem, a nie opcją. :roll:

W X4 są dwie pozycje, w X3 za dopłatą beda trzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To widocznie prze liftem był, a w lifcie usunęli tą funkcję.

Ale i tak nie masz czego żałować, bo ja nawet tego cięgna w zasadzie nie tykam - nigdy nie potrzebowałem, bo zakres regulacji jest tak mały, że w zasadzie niepotrzebny.

Chyba tylko po to, żeby bardziej podsunąć bagaże w bagażniku pod kanapę, żeby była ciut bardziej pionowo. :roll:

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zmieniając odrobinę temat, widać po Twoim zdjęciu @KrzychoM, że jednak te sportowe akcesoryjne fotele które mam, zabierają trochę miejsca na nogi z tyłu. Bo patrzę po Twoim zdjęcie że u Ciebie tego miejsca na kolana jest nieco więcej. Pewnie przez tą dużą skorupę która jest w tych sportach. Ale osoby które tam wożę nie mają 2m i nie narzekają a ja mając prawie 190c też jestem w stanie za sobą usiąść także tragedii nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

No dla potomnych napiszę, że warto sobie wziąć tą regulację oparcia. Dodatkowo te sprężyny pomagają złożyć oparcie w łatwiejszy sposób i same się położą 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.