Skocz do zawartości

[F25] Problem z kluczykiem/pilotem


lukasz_BMW

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,


Podpowiedzcie proszę dlaczego po wymianie baterii w pilocie za każdym razem gdy chce odpalić auto nie rozpoznaje mi kluczyka, za każdym razem muszę przykładać go do kolumny kierowniczej,


Przed wymianą baterii mogłem mieć pilot w kieszeni a auto i tak odpalało na przycisk start.


Jak mogę sparować kluczyk tak aby auto widziało go nawet gdy jest w kieszeni ?


Dziwne bo otwieranie i zamykanie działa bez problemu.


Łukasz.


KLUCZYK-PILOT-BMW-F30-F07-GT-F10-F11-LCI-X3-F25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie dziwi to, ale ostatnio zaczął mi wyskakiwać brak kluczyka itp. Zauważyłem że jak mam w prawej kieszeni to bez problemu, w lewej to często się pokazuje.

Bateria nowa... Aczkolwiek z alledrogo, a tam wiadomo jak bywa...

Porównaj OC i uzyskaj lepszą cenę niż u agenta:

https://mubi.pl/id-WQVGMF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

No niestety, nie zgodzę się.


Zakupiłem nową, sam wypakowałem i jestem bombardowany powiadomieniami "brak kluczyka - nie ruszysz" częściej, niż przed wymianą (wtedy może z raz czy dwa się zdarzyło, teraz notorycznie). Problemy ewidentnie po zmianie baterii...


Niestety ale sprzedawane baterie, przez różnych sprzedawców, pochodzą z różnych źródeł i jak widać bardzo często to co dostajemy ostatecznie ma "zgubione" parametry produkcyjne. Stąd pytanie o źródło.

Porównaj OC i uzyskaj lepszą cenę niż u agenta:

https://mubi.pl/id-WQVGMF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bzdety - oryginalna, może jeszcze z napisem "BMW".

Każda nowa bateryjka zgodna co do wartości napięcia będzie działać prawidłowo.

 

"Bzdety" dopóki nie będziesz miał z tym problemu :lol:


Wymieniłem 3 nowe baterie (GP, Philips, Duracell) na każdej był ten sam problem, dopiero wizyta w ASO z problem uszkodzonego kluczyka pomogła, wsadzili nową baterie, bez żadnych kodowań pilot po prostu zaczął działać, jest wykrywalny przez auto. Powiedzieli, że jeszcze działało będzie na varcie te z Aso są to właśnie varty ale bez logo.


Wiec jak chcecie sobie zaoszczędzić czasu i złotówek to od razu polecam zakup baterii oem lub varty. ( za te 3 baterie wyszło mnie więcej niż bateria kupiona w BMW )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie wiem co mogło być tego powodem.

Po prostu myślę, że każda bateryjka spełniająca parametry powinna być odpowiednia i działać.

Może trafiłeś na jakieś stare albo podróby?

Ja wymieniłem w swoim pilocie na bateryjkę firmy GP - działa już gdzieś tak z dwa lata.

Ale najważniejsze, że już Ci działa kluczyk :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.