Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam kolejnego auta dla siebie, znalazłem takie F31

https://www.mobile.de/pl/Samochod/BMW-320d-Touring-AUT.-Advantage-INNOVATION/vhc:car,cnt:de,pgn:4,pgs:10,srt:price,sro:desc,ms1:3500_10_,frn:2016,prx:17500,ful:diesel,ger:automatic_gear,pwn:139/pg:vipcar/356245823.html

W ogloszeniu niby bezwypadkowe ale po wykupieniu raportu auto miało 3 stłuczki, naprawiane ASO.

Zastanawiam czy dalej warto się interesować autem, wrzucam linka do PDF z danymi auta.

https://drive.google.com/file/d/13uUz4-rnuAhsSSBb-NbOGT0xNPSfxjp4/view?usp=drivesdk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

W ASO miał wymienianą przednią szybę. Druga szkoda to tylny zderzak i tylna lewa lampa. Trzecia szkoda to zderzak przód, błotnik prawy i lampa front, ale nie ma nic o oponie czy feldze czy czymś z układu zawieszenia, więc pewnie pierdoła.

Jeszcze jedna szkoda drzwi prawe i znów front. Potem znów coś z drzwiami za dwa miesiące jakaś szkoda, on poobijany z każdej strony kilka razy.

To fan wymiany wycieraczek w ASO, bo chyba 10 razy je wymieniał :D

To jest 6 letni diesel na szmatach w środku i przebiegiem 180k km, w dodatku obity z każdej strony i jest za 85k zł. Nie wiem co tu widzisz.

W dodatku od turasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie cieżko coś znaleźć normalnego w takiej kwocie, w PL też nic nie ma interesującego. Tego sie obawiam, że pojadę 800 km i będzie słabo zrobione chociaż jak robiło to ASO to może będzie to zrobione na przyzwoitym poziomie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Obecnie cieżko coś znaleźć normalnego w takiej kwocie, w PL też nic nie ma interesującego. Tego sie obawiam, że pojadę 800 km i będzie słabo zrobione chociaż jak robiło to ASO to może będzie to zrobione na przyzwoitym poziomie.

Nie obraź się, ale ta perełka, o którą pytasz, nie wygląda dobrze.

Dziób słabo spasowany, no i kolorystycznie też biedronka.

Jeśli chcesz oszczędzać - lepiej poszukaj czegoś powyżej 200 tys. km.


Weź to na chłodnio.

Może dołóż budżetu.

Warto.


Ja poszukałbym wśród tych droższych z pochodzeniem salon PL.

W przypadku małych przebiegów - w PL można znaleźć naprawdę zdrową sztukę za wyraźnie niższe pieniądze niż w DE.


A te w standardzie tureckim zostaw w spokoju.

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miczek.mk +1

już ten czas kiedy z Niemiec były lepsze sztuki minął, teraz lepiej szukać salon Polska od kogoś kto dbał


W sumie panowie w komisie mówią po polsku, ciekawe jakie sztuczki na aucie odprawione :D

Samochody które były złe jak były nowe, odradzają się w Polsce jako używane BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poszukałbym wśród tych droższych z pochodzeniem salon PL.

W przypadku małych przebiegów - w PL można znaleźć naprawdę zdrową sztukę za wyraźnie niższe pieniądze niż w DE.


A te w standardzie tureckim zostaw w spokoju.

 

Patrze na wszystkie sztuki w PL,tez nic nie ma a płacic 110 tys za golasa w M pakiecie to przesada. To sztuke odpuszczam, bede szukał dalej. Dla mnie też jest ważne wyposażenie, wiecej sztuk w DE je ma niz w PL.

Niemcy już dawno sie skończyli w DE teraz to same turki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miczek.mk +1

już ten czas kiedy z Niemiec były lepsze sztuki minął, teraz lepiej szukać salon Polska od kogoś kto dbał


W sumie panowie w komisie mówią po polsku, ciekawe jakie sztuczki na aucie odprawione :D

Nie mowia po PL w tym komisie, rozmawiałem z nimi. Mowią,że kiedyś pracował Polak ale siię zwolnił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.