Skocz do zawartości

Skrzynia zf6hp26 uzywka czy regeneracja ?


loxenix

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, posiadam bmw e60 2009 rok 3.0 disel 235 km x drive i mam takie pytanie jaki jest mniej wiecj koszt kupna uzywanej takiej skrzyni w miare dobrym stanie ? czy takowe trudno dostac ? ( wiem ze nikt mi gwarancji nie da ) bo regenerowac za 5 k to troche sporo kasy



duzo sobie liczą za wymiene ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czesc, posiadam bmw e60 2009 rok 3.0 disel 235 km x drive i mam takie pytanie jaki jest mniej wiecj koszt kupna uzywanej takiej skrzyni w miare dobrym stanie ? czy takowe trudno dostac ? ( wiem ze nikt mi gwarancji nie da ) bo regenerowac za 5 k to troche sporo kasy



duzo sobie liczą za wymiene ?

Kupując używaną skrzynię, bierzesz kota w worku.

Nawet jakby ktoś wystawił Ci gwarancję na 3 miesiące, to może okazać się, że po pół roku też padnie. Większość tych skrzyń będą miały podobny przebieg.

Do kosztów wymiany uwzględnij koszt nowego oleju i miski olejowej(filtr zintergrowany z miską)


Co do regeneracji, to do porządnej regeneracji te 5tys. zł może okazać się niewystarczające ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem używkę za 2kpln,zregenerowałem mechatronikę i nowy olej,filtr(następne 2 kpln) i działa przyzwoicie,wszystko zależy od szczęścia,które to w życiu jest najważniejsze.Druga opcja

to generalka za ok 12 kpln i też nie ma gwarancji jaki będzie efekt,każda opcja ma swoje uroki,pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem używkę za 2kpln,zregenerowałem mechatronikę i nowy olej,filtr(następne 2 kpln) i działa przyzwoicie,wszystko zależy od szczęścia,które to w życiu jest najważniejsze.Druga opcja

to generalka za ok 12 kpln i też nie ma gwarancji jaki będzie efekt,każda opcja ma swoje uroki,pozdrawiam

 

Witam

Gdzie zregenerowałem mechatronikę?

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnymi ręcami zrobiłem calą naprawę,mam gdzie i czym


Nie mam niestety takiej mozliwosci. Kolega z forum napisal ze wymiana tej czesci moze pomoc, sprobuje to wymienic.


https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zf-6hp19-5088-bmw-e60-e61-e66-12772536636

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.