Skocz do zawartości

Patent na słuchanie MP3


Gość mayzel-miasto Smoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 158
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ttomaszz, czy mogłys zamiescic zdjecia tego ipoda i jak on działa w orginalnym radiu, a moze ktoś ma to zaistalowene z dużą nawigacja?? Ciekawe jestem jak graficznie wyglada sterowanie ipodem na ekranie navi i jakie sa funkcje, orientuje sie ktos?? Zastanawiam sie nad zainstalowaniem sobie czegos takiego dlatego pytam:))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nie było... Zdjęć chwilowo nie wrzucę, bo pożyczyłem aparat.

Mam iPoda video 30GB i działa to całkiem fajnie. Pięć pierwszych playlist dostępnych pod poszczególnymi przyciskami bezpośrednio. 6 to wejście do menu, z którego można wybrać przeszukiwanie po wykonawcy czy playliście - ogólnie dostęp do całej muzyki. Na wyświetlaczu pojawiają się nazwy playlist, a po wybraniu utworu - jego tytuł i nazwa wykonawcy.

Ogólnie polecam. Osobiście uważam to za o wiele lepsze, a wcale nie tak wiele droższe rozwiązanie niż zmieniarka. Za nowego iPoda 30GB dałem 800zł na allegro. To zbliżona kwota do używanej, oryginalnej zmieniarki, która może, ale nie musi działać i ma nieporównywalnie mniejsze możliwości. A i tak musiałbym jeszcze okablować auto...

Pozdrawiam

Poprawcie mnie, jeśli się mylę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a video z ipoda nie mozesz ogladasz na ekranie navi?? A jak jest jeszcze z ładowaniem ipoda?? Musiszz go odłączac, czy laduje sie w tym swoim gnieździe co dostajesz w zestawie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wolne kostki :|.

 

Napiszę łopatologicznie, trzeba podać sygnał video do kabli od modułu TV.

 

Schemat (od Sebast-BKP):

http://img236.imageshack.us/img236/1581/avoutpinoutln9.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.