Skocz do zawartości

Dopasowanie belki tylnej


Szpyrek777

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie mogę nigdzie znaleźć tematu.. otóż mam walnięta belkę tylną w moim BMW 318d LCI.. chce kupić i wymienić.. i stąd moje pytanie.. czy belki np z 320d pasują do 318d? Czy jest jakaś zależność np od ilości koni itp itd? Czy są poprostu jednakowe montowane do wszystkich modeli serii 3 z oznaczeniem e?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belki same w sobie są takie same nie ważne czy to e81,82,87,88,90,91,92 czy 93 różnią się tylko dużą tuleją dyfra która jest wymienna. Za zwyczaj jest to zależne od typu skrzyni dla automatu tuleja jest gumowa otwarta, a dla manuala metalowo gumowa pełna.

Przerabiałem to niedawno. W e90 2005r. 320d manual siedzi belka z e88 2013r. amerykańskiej 135i automat. Zmieniona tuleja na właściwą i wszystko śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Belki same w sobie są takie same nie ważne czy to e81,82,87,88,90,91,92 czy 93 różnią się tylko dużą tuleją dyfra która jest wymienna [...] Zmieniona tuleja na właściwą i wszystko śmiga.

 

Cześć Fokus.

Czy Twoim zdaniem da się bezpiecznie przełożyć tuleję ze starych sanek do nowych, przeszczepianych?

Czy numer części dla e91 330xd to na rysunku 11, więc 33 17 6 760 287?

Poniżej zdjęcie i link do wykazu elementów.

EDIT: Po porównaniu numerów części na realoem doszedłem do wniosku, że chodzi o poduszkę numer 15 razem ze śrubą?

1_max.jpg

https://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/33_1229-belka-zawieszenia-tylnego/i48838#part11

Pozdro!


EDIT: Po porównaniu numerów części na realoem doszedłem do wniosku, że chodzi o poduszkę numer 15 razem ze śrubą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.