Skocz do zawartości

Dolna część klapy bagażnika bmw x5


PablitoBMW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem tuż przed odbiorem nowej x5 , ostatnio będąc na oględzinach auta okazało się że dolna klapa bagażnika nie jest w pełni automatyczna- nie otwiera się elektrycznie, trzeba pomóc ,,pociągając ją do dołu,,

Jestem trochę zniesmaczony, ponieważ przed decyzją o zamówieniu miałem u siebie na testy analogiczny egzemplarz w którym klapa dolna bagażnika bez problemu działała w pełni automatycznie.

Auto wyprodukowane w marcu tego roku.

Proszę o informację czy to ja coś przeoczyłem w konfiguracji auta czy wina leży po stronie bmw i nie poinformowali mnie że jakiś komponent nie zostanie wyprodukowany?

Czy elektrycznie otwierana i zamykana klapa dolna jest w standardzie x5 30d xline?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te restrykcje na klapę też nie zawsze wskakują w dane auto - mnie się jedna sztuka w zeszłym tygodniu wyprodukowała i dostała dół elektryczny.
http://images.spritmonitor.de/1244128.png - ekologia pełną gębą :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, dolna klapa elektryczna tylko przy dostępie komfortowym.

Zastanawiam się czy można doposażyć/aktywować dolna klapę, wydaje mi się ze „siłowniki” są takie same w obu wersja h może tylko nie są podłączone lub można uruchomić je softowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć,


Odebrałem auto w ten Piątek - G05 wersja 30d z dostępem komfortowym. Dolna część klapy niestety nie jest elektryczna. Po rozmowie w BMW zaproponowali mi wymianę siłowników na elektryczne.

Niestety poinformowali mnie, że nie będę miał gwarancji na klapę w BMW (ale u nich w salonie będę miał do końca gwarancji).


Nadal się zastanawiam czy warto to robić czy dać sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cześć,


Odebrałem auto w ten Piątek - G05 wersja 30d z dostępem komfortowym. Dolna część klapy niestety nie jest elektryczna. Po rozmowie w BMW zaproponowali mi wymianę siłowników na elektryczne.

Niestety poinformowali mnie, że nie będę miał gwarancji na klapę w BMW (ale u nich w salonie będę miał do końca gwarancji).


Nadal się zastanawiam czy warto to robić czy dać sobie spokój.

 



Hej powiedz mi w jakim salonie tak chcą zrobić?

bo mój salon mówi że tego nie da się zrobić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.