Skocz do zawartości

Dystanse a ASO


mattam

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, Koledzy/Koleżanki.


Podzielę się moją historią:

w ramach BMW Premium Select kupiłem używaną 3tkę G20, z założonymi dystansami na tyle.

Mam wykupiony pakiet serwisowy, więc będę odwiedzał ASO, by wymienić okładziny hamulcowe.

Ściągać te dystanse na czas wizyty czy nie? Będą problemy, czy nie?

Ktoś ma jakieś doświadczenia w tej materii?


Pozdrawiam

(i witam się po dłuższej przerwie)

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedziałeś na swoje pytanie w swoim pierwszym poście ziomek. Kupiłeś auto od dealera w ramach programu aut używanych "BMW Premium Select" i teraz boisz się do tego samego dealera wrócić tym samym autem (bez żadnych modyfikacji) na serwis? Przecież sprzedali Ci auto z tymi dystansami... Gdyby nawet był to inny serwis to kupiłeś auto już z dystansami i nic Cię nie interesuje jeśli maja z tym jakis problem =)
Stop Electric GO V8. 2 litry to może mieć czajnik ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Ziomek,

nigdzie nie napisałem, że wracam do tego samego serwisu.

Tu jest taki mały problemik, że będę go serwisował kilkaset km dalej od miejsca zakupu.


I do drugiego ziomka – jak to sobie wyobrażasz – dzwonie do Fusa i mówię, "hej, mam moda w aucie, uznacie mi serwis" :lol: ?


Intuicja mi podpowiada "zdjąć". ale byłem ciekaw, czy ktoś ma jakieś doświadczenia, lub czy jakieś warszawskie ASO jest "bardziej przyjazne".

Tyle.

Dzięki wszystkim,

Pozdr.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest taki mały problemik, że będę go serwisował kilkaset km dalej od miejsca zakupu

 

A co to zmienia? Nic. Więc może jeszcze raz ale innymi słowami: Wydaje Ci się. Nie ma problemiku. Przecież BMW sprzedało Ci auto z tymi dystansami. Odrobina dystansu jeszcze nikomu nie zaszkodziła :D

Stop Electric GO V8. 2 litry to może mieć czajnik ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.