Skocz do zawartości

sterowanie głosem


bartulas

Rekomendowane odpowiedzi

Spędziłem dobrą godzinę na czytaniu instrukcji, przeglądaniu wszystkich możliwych ustawień, mówieniu do auta i naduszaniu mu przycisku z mikrofonem, ale brak reakcji. Jedyne co udaje mi się uzyskać po naciśnięciu przycisku mikrofonu na kierownicy, to ikona przekreślonego mikrofonu na wyświetlaczu z napisem niedostępne. W ustawieniach asystenta tez nie ma żadnych opcji dotyczących głosu, np. nie ma opcji zmiany hasła wywołania asystenta głosowego. Czy coś jeszcze trzeba gdzieś ustawić, żeby to działało? Niby mam usługę connected drive, profil zsynchronizowany z aplikacją myBMW. Zmieniłem ustawienia prywatności, żebym mógł mieć widok z auta przez telefon. Czy coś jeszcze trzeba przestawić/włączyć, czy może to jest wina tego, że wybrany jest język polski a nie np. angielski? Czy może w ogóle w aucie nie ma mikrofonu, co akurat było by dziwne bo nie było o tym mowy w restrykcjach.


Edit: dobra, znalazłem, działa tylko w wersji angielskiej i kompletnie nie radzi sobie z szukaniem polskich miast. Także dla mnie niestety bezużyteczna funkcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tak jak napisałeś - musi być ustawiona wersja angielska.

Obsługę głosową w polskiej wersji BMW zapowiadało na 2021, potem na 2022, ostatnio słyszałem że jest już mowa o 2023…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.