Skocz do zawartości

E46 coupe złamane lusterko pytanie techniczne


nossy

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu jakiś matoł złamał mi lusterko od strony pasażera w mojej e46 coupe. Lusterko wymontowałem, mechanik jakoś to poskładał, ale wiadomo auto ponad 20lat więc alu i plastiki w środku mocno utlenione więc gwarancji na robotę już nie dawał...no i niestety poluzowało się wszystko po paru miesiącach. Pytanie zatem:

-czy znacie specjalistę od takich ciężkich tematów , który byłby w stanie zreanimować lusterko?

-jeśli nie to jak wygląda włożenie lusterka od anglika, zmienią się kąty i czy ma to duże znaczenie i czy jestem w stanie ustawić sobie to lusterko tak aby jeździło się bezpiecznie z pełną widocznością.

-moje jest chyba 9 lub 11 pinowe, czy zatem musze kupić takie samo, czy może mogę kupić 3 lub 5 pinowe i stracę cześć opcji.


Pytam bo jak mam szukać lusterka z UE i jeszcze z odpowiadającymi pinami to jak szukanie igły w stogu siana.


Lusterko jest podgrzewane, sterowane elektrycznie powiązane z pamięcią foteli.

Nowe są chyba niedostępne...a jak są to cena pewnie powala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9pin - z pamięcią i podgrzewaniem

11pin - elektrycznie składane, z pamięcią i podgrzewaniem

Jak masz 9 pin to możesz kupić lusterko 5 pin i przełożyć mechanizm ze swojego starego.

Jak masz 11 pin to możesz kupić lusterko 5 + 2 pin (dwie wtyczki) i przełożyć mechanizm ze swojego starego.

Tak to wygląda od strony elektrycznej.

Oczywiście europejskie i shadow line lub bez w zależności co masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.