Skocz do zawartości

Webasto nie odpala BMW e39 530d


Adam94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam próbowałem uruchomić webasto w swojej bawarce lecz nie startuje tzn stratuje ale

Sam przedmuch błędy jakie wywala to :

14 K-bus Breakdown

3 circulation pump .

Dzięki za

Info pozdrawiam

Obejrzyj Moje BMW


www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=156&t=191208

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Uszkodzona pompa wody i brak komunikacji - zapewne leży elektronika (zalanie). Miałem podobne usterki. Przedmuchiwanie webasto uruchamiało się każdorazowo po otwarciu drzwi kierowcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pozwolę sobie podpiąć się pod temat :twisted:

Otóż, również mam problem z webasto. Nie mam do niego osobnego pilota, tylko ktoś to rozkminił w taki sposób, że jak się przy zamkniętym aucie kliknie przycisk zamykania w kluczyku to startuje webasto. Czy tak ma to działać i jak ktoś to poustawiał - nie mam pojęcia. W każdym razie, gdy kupiłem auto tak to działało. Do czasu, aż któregoś dnia najpierw webasto przestało startować (o ile dobrze kojarzę mrugała jedynie lampka wiatraczka na navi), a jakiś czas później w aucie zaczął znikać prąd. Okazało się, że prąd pożera właśnie webasto - po wyjęciu bezpiecznika problem ustąpił. Zakładam, że umarł sterownik i w związku z tym pojawia się pytanie, czy lepiej naprawiać to co mam, czy szukać innego pieca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
czy lepiej naprawiać to co mam, czy szukać innego pieca?

Lepiej naprawiać jeśli da radę naprawić. Usterka elektroniki Webasto jest tak typowa jak znikające piksele w liczniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.