Skocz do zawartości

Rozpórka przód, a wtryski LPG


MagpieRose

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś może poradzić co w przypadku kiedy chcę zamontować przednią rozpórkę, ale mam w dość niefortunny sposób założone wtryski gazu? Nie mam ochoty bawić się w zamawianie 10 różnych rozpórek i testowanie każdej na zasadzie "a może będzie pasować" i pozostałe odsyłać. Czy jest jakiś sprawdzony sposób lub firma która robi rozpórki w taki sposób by się zmieściła?



https://photos.google.com/share/AF1QipNfyj__ty9DOjRARsinD3bf2eTctFJnrEGaGlwO2Nvm7KSA3dPJqJ6_nr_wNCP2wg?key=NHpVaWlaaG9EUElEbHNJNDNERHVtZXJJU01mb2N3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym Cię urazić ale w twoim wpisie brak jakiejkolwiek logiki, sam piszesz, że masz niefortunnie zainstalowane wtryski gazu (fakt trochę drut) A szukasz rozwiązania w firmie która dopasuje Ci rozpórkę.

A nie pomyślałeś o tym aby rozwiązać problem poprzez solidne zamontowanie wtrysków?

Ja bym tak zrobił a poniższe foto potraktuj jako podpowiedź jak to powinno być zrobione



IMG-20220318-132653.jpg


IMG-20220318-132805.jpg


IMG-20220318-132832.jpg


IMG-20220318-132907.jpg


IMG-20220318-133417.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kup rozpórkę i zamontuj. Następnie ustawisz sobie przerwę między listwami wtryskowymi LPG po przez dłuższy odcinek gumowego węża fi12, jedna listwę zamocujesz 2-3 centymetry dalej i po sprawie. Takie to skomplikowane?
Nawet zepsuty zegar dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz dałeś sobie zamontować druta i tak wyszło, niech gazownik co zakładał poprawi.

Ostatecznie jak kolega wyżej pisze dać szerzej te listwy a pomiędzy rozpórkę, można by jeszcze te listwy dać pomiędzy listwę benzyny a pokrywę zaworów i rozsunąć po 3szt były by też krótkie wężyki gazowe bo poco takie długie.

received-139058261427893.jpg


received-3810259292425734.jpg


received-774836010109152.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.