Skocz do zawartości

Pytania dotyczące zawieszenia E90 — przydałaby się pomoc!


fagunekel

Rekomendowane odpowiedzi

Hej koledzy, mam 2006, (2005 rok produkcji), 325i ze sportowym zawieszeniem i moimi tylnymi amortyzatorami, jakby desperacko potrzebowały wymiany. Cieszę się, że mogę wybrać zamiennik OE, ale jedynymi amortyzatorami, które znalazłem, aby konkretnie wspomnieć o kompatybilności z pakietem zawieszenia sportowego, są amortyzatory Bilstein B8 Performance Plus i czytałem, że zwiększają wysokość jazdy https://19216811.cam/ https://1921681001.id/.


Zwiększenie prześwitu o kilka cm byłoby dla mnie w porządku, ponieważ zawieszenie sportowe sprawia, że ​​samochód jest prawie niepraktycznie niski, ale moje przednie amortyzatory czują się dobrze, więc początkowo planowałem tylko tylne (nie jestem pewien, czy E90 wyglądałby dobrze, jak produkcyjny samochód drag NHRA).


Czy macie jakieś zalecenia dotyczące wstrząsów OEish? Czy B8 są na tyle dobre, że powinienem ugryźć kulę i wymienić zarówno przód jak i tył? Czy OE Sachs są kompatybilne zarówno ze standardowym zawieszeniem, jak i zawieszeniem sportowym, czy też są to osobne sku, które muszę znaleźć w pakiecie sportowym?

Edytowane przez fagunekel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja miałem u siebie B12 + Eibach i wymieniłem amorki z przodu jak się skończyły na właśnie Koni str.t. Auto jest jakieś 5mm wyżej ale komfort znacznie wyższy. Przejechałem na nich około 30kkm i nie mogę powiedzieć złego słowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.