Skocz do zawartości

BMW E81 118d E82 M Front, Depo Tuned by Karzeł


karzeu765

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
Problem z układem wtryskowym. Jedynka nie odpalała, zmieniłem listwę wtryskową z czujnikami, czujnik na pompie CR i dalej nic. Błąd 0042E2 DDE: przełączanie regulacji ciśnienia w układzie common rail. Odpowietrzałem Inpą, ale dalej w listwie sucho, pompę w baku było słychać. Nie miałem czasu się z tym teraz bawić... Oddałem do Velspec'a, przy okazji będzie zmiana pompy wtryskowej na B47, jak już i tak trzeba tam pogrzebać :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Beemka ostatnio wróciła, po uporaniu się z kolejnymi problemami zaczęła jeździć jak wcześniej :) Ale żeby nie było tak kolorowo, podczas burzy zerwał się mocny wiatr i coś w nią uderzyło... Wgiety błotnik, rysy, do tego rysa z wgniotką na drzwiach... :mad2:


d4a861559a8d19b2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beemka ma termin u lakiernika na... Wrzesień :roll:

Denerwują mnie różnice odcieni... I rozwalona nakładka progu. A mpakowe czekają w domu :)


58c0a3180258cc29.jpg


Na montaż czeka Bilstein b8 na tył, kiera mpak przód.

Lampy przód będą poddane kolejnym przeróbkom :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Teraz dużo lepiej... Wnętrze przeprane bo była masa zabrudzeń.

No i jedynka po dłuższym czasie umyta na myjni. Troszkę cieszy oko, ale tylko troszkę bo jest jeszcze sporo do zmiany :)

Wymieniony został również wózek zawieszenia, wahacze tuleje itp. Teraz koła są równo, zostało jeszcze jechać na dobra geometrię 3d. Przy okazji zmienione poduchy skrzyni, silnika bo buda lekko wibrowała. Jeździ się dużo lepiej :D


No i jeszcze bbsy czekają na założenie :roll:


cf05e4c5a2ccd27c.jpg


e4889ee19fbb9dc9.jpg


709ebecc52d95d60.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Właśnie udało się bez dystansu xD

Przód 8.5j szerokość, tył chyba 9.5j... ciężko odczytać z felgi. Przód et 40, tył 25. I siadło na równo :D

 

Muszą mieć inne parametry, bo za chiny ET25 i 9,5" nie wejdą, chociaż felga sporo wystaje i jest naciąg. Przy tym co napisałeś, to by wystawały sporo, przy nie pochylonych laczkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździ, wszystko sprawne, to na siłę szukam czegoś żeby zmienić :roll: Turbinka ma drobny luz, a podejrzewałem że już jest słaba... Także dobra informacja :D Ale i tak już czeka inne turbo i ic. Wtryski sprawdzone ISTĄ, a korekty minimalne. Może czas chociaż ruszyć rozrząd. Rano nawet przy odpalaniu w mrozy nie grzechocze, jedynie przy dodawaniu gazu, przy ok 2 tys obr słychać delikatny metaliczny świst. (Nie jestem pewny czy to łańcuch czy co, ciężko stwierdzić)

3874e229c034623b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.