Skocz do zawartości

18 caloe kolk od Mpowery i maly proble


MALISh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytskich zakupilme 18" kola do M powery wszystko by bylo ok gdyby szerokos tyk kolek byla 8 cali , a M-ka na przodzie ma 8 cali a na tyle ma 9..zalozylem na to 225/40/18 i problem jak na zalaczonym zdjeciu

http://pg.photos.yahoo.com/ph/postmanhood/detail?.dir=2074&.dnm=9e48re2.jpg&.src=ph

 

jakie amorki i sprezyny zalozyc na tyl zeby dalo sie jezdzic bo zdjecia sa robione bez zadnego obciazenia ...jak ktos juz takie rzeczy robil to prosze o pomoc ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 2 gumy w sprężyny to jest hardcore rozwiązanie , inaczej nie oszukasz, nie lepiej było przed kupnem zapytać na forum, napewno bym ci strzelił wykład o tym że te fele nie wejdą tak żeby bezpiecznie na nich jezdzić , 2 sprawa to taki kapeć w ISie to wg mnie udręka a nie jazda.

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec powiesz szczerze osiagi sie za duzo nie zmienily jesli chodzi o te kolka wiec nawet taka IS-a daje rade...a tak an prawde to kupilem te kola na e-bayu i dopiero na miejscu okazalo sie ze to 18 myslalem ze to 17 ale co tam....a nie ma jakis takich sprezyn co utwardzaja a niekoniecznie obnizaja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeku no chlopai przeciez napisalem ze an ta 9 calowa tez nalozylem 225 o co chodzi sprawsz przed kupnem i takie tam kupiel i sie stalo juz pisalem myslalem z eto 17 i tyle mam 18 i jezdze an nich i jest ok szkoda ze tylne kola mam na przodie i z tylu 8 calowa no dobra poszukam na angielskim forum ...co zrobic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeku no chlopai przeciez napisalem ze an ta 9 calowa tez nalozylem 225 o co chodzi sprawsz przed kupnem i takie tam kupiel i sie stalo juz pisalem myslalem z eto 17 i tyle mam 18 i jezdze an nich i jest ok szkoda ze tylne kola mam na przodie i z tylu 8 calowa no dobra poszukam na angielskim forum ...co zrobic

to z przodu masz 9 cali :shock: dobrze ze w UK mają lepsze drogi niż u nas....

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malish nie podales ET tych 9 calowych felg, jezeli nie jest "5-tkowe" czyli bardzo niskie to mozesz sprobowac "naciagnac" oponke 205/45 - na pewno bedzie troche lepiej i ewentualnie jak napisal KUJON gumy w sprezyny aby troche usztywnic zawieche. W Polsce to bys tak dlugo nie pojezdzil :mad2: :mad2:

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.