Skocz do zawartości

Konfig do „oceny”


Lynx27

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, jestem już w przeddzień zakupu nowej x7. Wiem już ze na pewno ma być diesel ponieważ dziennie robię około 200km a potrzebuje też super dużego auta dla rodziny.

Wiem, że mój konfig zawiera prawie wszystko i mało co tu można dorzucić, ale… Zastanawiam się czy może jednak są jakieś mega zbędne rzeczy w tej konfiguracji które zdecydowanie byście odradzali? A cena by się trochę zmniejszyła :-) chętnie wysłucham opinii. Wiem, że taki must have dla mnie to night vision( jeżdżę dużo nocą i lasami) oraz pneumatyka z tylna osia skrętna.



No i nie wiem czy wziąć biały czy czarny metalik( tak wiem oklepane :-). Tapicerkę w środku chciałbym jasny brąz( pierwotnie chciałem biały, No ale z dziećmi to chyba zły pomysł haha) i zastanawiam się czy zgrywa się ten Tartufo z czarnym/białym lakierem, lub z którym lepiej . Niemniej wysłucham waszych rad i gustów, tak z ciekawości :-) pozdrawiam!

Edytowane przez Lynx27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Ci dziękuje za konstruktywny post, o taki mi chodziło. Masz na myśli ze system travel & comfort wystarczy? A możesz powiedzieć czemu nie? W sensie problemem jest kiepska jakość tych monitorów? Myślałem o oglądaniu tv przez pasażerów, ale tez pytanie jak TV działa w trasie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak travel &comfort wystarczy. W tym pakiecie masz miejsce do mocowania uchwytu i gniazdo USB w dwóch fotelach.


Moim zdaniem mając dzieci, całe rozwiązanie jest porażką. Starsze dziecko ma swój tablet, którego używa w domu. Ma na nim swoje aplikacje itp. Więc w aucie i tak używa swój. Ale przez fabryczny monitor, nie ma go gdzie zamontować.

Natomiast młodsze dziecko. Oglądając bajkę. Po dojechaniu do domu, Siedziało w garażu w aucie i oglądało do końca. A tak zabiera tablet i kończy w domu.


Po za tym, z monitorów można zmieniać różne ustawienia samochodu, np. radio.

Więc może być tak, że dziecko co chwilę będzie ci zmieniać stację radiową, czy podgłaśniać muzykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste i logiczne, bardzo Ci dziękuję. Ostatecznie konfig ewoluował :)



-usunąłem Bowers& Wilkins ( słabe opinie, nawet tu na forum, a dopłata bardzo duża, poza tym jest restrykcyjny)

- usunąłem ekrany z tyłu i funkcję TV, zostawiając travel&comfort

-zmieniłem listwę na czarny jesion z brązowym efektem, wydaje się "mniej błyszcząca" czyli pewnie się bedzie mniej rysować.

Edytowane przez Lynx27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo tez zastanawiam się nad kolorem tapicerki. Coffee vs Tartufo, w konfiguratorze wybrałem Tartufo, bo Coffee wydaje się za ciemna. No ale.. napatrzyłem się na zdjęcia na żywo i ta Coffee wcale nie wydaje się taka ciemna, wręcz jasna kawa z mlekiem a ta koniakowa zdaje się trochę zbyt pomarańczowa No i już nie wiem.. :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bałbym się na twoim miejscu białej skóry.

Mam biała oraz małe dzieci. Po 40tys km wygląda jak fabrycznie nowa ale ...

Nalezy o nią dbać tzn zaimpregnować, i raz miesiąc przeczyscic co jest szybkie i proste. Raz na rok pojechać na autodetaling żeby dokładnie wyczyścili. Koszty niewielkie.

A night wizja to podstawa. Dobrze robisz biorąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odbiór zaplanowany na wrzesień, mam cicha nadzieje ze szybciej.

Ja bym jednak wyjątkowo nie trzymał kciuków za szybki odbiór i pokusił o poczekanie chwilę dłużej bo może się już załapiesz na lifting ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.