Skocz do zawartości

BMW X4 G02 - ładowarka indukcyjna


dizel1982

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Czy orientuje się może ktoś z Was, czy ładowarka indukcyjna, jest dostępna w BMW w standardzie czy może w jakimś pakiecie? Bo pamiętam że jak robiłem konfigurację w zeszłym roku jakoś w sierpniu to była dostępna taka opcja a teraz w listopadzie jak konfigurowałem samochód przy zamawianiu to takiej opcji nie było. I nie wiem czy jej nie ma bo jest na wyposażeniu standardowym czy może jej nie ma w związku z brakiem części. Jeżeli ta druga opcja to myślicie że jest ona do dołożenia (instalacja pod nią powinna być poprowadzona)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ładowarka jest w pakiecie business bodajże. Albo była bo dłuższy okres była w restrykcjach że względu na niby brak podzespołów więc mogli ją wycofać z konfigutatora.


Ogólnie to sliski temat bo ASO twierdzi że jak auto wyjechało bez ładowarki to oni nie mogą jej dołożyć bo nie ma mają do tego instrukcji. Jeśli auto wyjechało bez ładowarki a ma schowek z NFC to powinieneś sam moc wymienic schowek NFC na ładowarkę z NFC. Jeśli auto wyjechało bez obu tych opcji to niestety nikt nie wie czy jest tam wiązka.

Ładowarka OEM kosztuje 700 zł na wolnym rynku i jest ogólnie dostępna do zamówienia więc kolejny absurd.


Sprawdzam ten temat z importerem bo aso zlalo temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W swoim mam indukcję i na nią nie narzekam. :roll: telefon iPhone 11 Pro MAX ( mieści się bez problemu) na tej indukcji troszkę się doładowuje przy korzystaniu z Apple CarPlay bezprzewodowo ( Apple Music i Google Maps lub Yanosik lub Waze) - telefon się nie przegrzewa, ale najważniejsze dla mnie że się nie rozładowuje :mrgreen:

Pozdrawiam

KrzychoM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe bo mi nic o tym nie powiedzieli. Mam wybrany pakiet Connected Pro a tam car play jest i tak jak wspomniałem, nic nie mówili że ma go nie być.

 

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=203&t=355599&start=285#p2817669


Nie wszyscy chyba otrzymali już informację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Hmmm... no to się przejechałem, czytanie ze zrozumieniem się kłania. Byłem przekonany, że indukcja jest już w "standardzie", dlatego zdziwił mnie ten post. No ale teraz doczytałem i sprawdziłem u dealera: trzeba ją dodatkowo zamówić ale i tak jest w restrykcjach, bodajże do kwietnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.