Skocz do zawartości

BMW X4 G02 - wymiana końcówek wydechu i grilla


dizel1982

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

I kolejny temat wlatuje a to za sprawą tego że dziś byłem w salonie BMW i akurat mieli X4 w m pakiecie ale bez opcji shadow i kurcze głupio to wyglądało. W sensie ten srebrny grill i końcówki wydechu. Czarne o niebo lepiej. Wiem że jest opcja w konfiguratorze i ja ją zaznaczyłem ale pojawił się kłopot bo wraz z tą opcją wskakują też czarne reflektory a podobno jest z nimi jakiś problem i mógłbym przez to czekać na auto 2 - 3 miesiące dłużej więc zrezygnowałem. Jak myślicie, dało by radę nerki i końcówki wymienić? To że nerki da radę to raczej pewne na 100% tylko pytanie co z końcówkami. Czy one przypadkiem nie są zintegrowane z tłumikiem końcowym bo wtedy koszt na pewno nie mały. A może ktoś z Was już przerabiał temat i zna np ceny oryginalnych części w ASO. Muszę podpytać handlowca i jakbym się zmieścił w 2k to może bym im to zlecił przed odbiorem bo to znacznie poprawia wygląd samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

mój błąd. :mrgreen:


EDIT:


https://www.bimmerfest.com/threads/2022-extended-shadowline-grille.1418679/


https://www.bmwpartspros.com/v-2021-bmw-x4--xdrive30i--2-0l-l4-gas/categories/exterior--grilles


było by łatwiej Ci pomoc jakbyś doprecyzował równiez jaka wersje silnikowa jesteś zainteresowany, z tego co widzę tej grill powyżej nadaje się tylko do wersji m40.


EDIT2:


Te części (grill) da się normalnie zamówić więc diler powinien Ci w tym pomóc bez większego wysiłku. Co do wydechu (nie określiłeś wersji auta) więc ciężko się odnieść. W wydechu sportowym M może to być nie możliwe ale w niższych wersjach jw.

Edytowane przez M4R10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@M4R10 podałeś linki do kratki i ruru do przedlifta, a kolegę interesuje polift G02 - to są inne elementy.


@dizel1982 Swoją drogą to masz rację, że czarna kratka i wydechy robią robotę - mam rozszerzony Shadowline :norty:

 

Też bym miał rozszerzony shadowline gdyby nie problemy z reflektorami. A czekać przez taką pierdołę kilka miesięcy dłużej to trochę słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe, bo mi powiedzieli, że problem jest z pozostałymi elementami pakietu Shadow, ale nie reflektorami. Nawet na zamówieniu mam zaznaczone opcje "ryzykowne", ale wśród nich nie ma reflektorów Shadow.

Przy grillu dostałem propozycję, że mi mogą na miejscu zamontować jak samochód przyjedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo, to ja w takim razie dzwonię do handlowca w poniedziałek i pogadam czy by mi nie wymienili. Mi właśnie powiedzieli że reflektorów brak i jeżeli zdecyduje się na rozszerzony shadowline to 2 - 3 miesiące dłużej minimum czekania. Głupio że tego nie da się rozdzielić że reflektory osobo i grill i wydech osobno bo reflektory kompletnie nie rzucają się w oczy ale grill srebrny i wydech wygląda tragicznie. Jak wczoraj to zobaczyłem to powiedziałem niee, nie ma opcji. Codziennie będzie mnie serce bolało jak będę musiał na to patrzeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.