Skocz do zawartości

BMW E90 2010 320D - WBAPP51090A868298


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderatorzy

Wklej VIN do tematu.

Stan blacharsko lakierniczy w stanie bardzo dobrym, auto bezwypadkowe, malowany tylko jeden element, reszta w oryginale.

Bzdura.

Malowana maska i przednie drzwi kierowcy. Malowany też tył. W zasadzie to całe auto było robione, bo jest tak łaciata.

Nie wiem, to auto ma 130k km a wygląda na 350k km. Dziura w dywaniku zaraz będzie.\

Z drobnych rzeczy to masz do wymiany tylne tarcze + klocki oczywiście, do malowania przedni zderzak. I te felgi chińskie pordzewiałe.

Opony klasa średnia - Federal. Ale to wszystko są pierdoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szczerze to nic ciekawego.. auto spłukane za 5zł.. czasami odnoszę wrażenie że sprzedający robią to specjalnie by nie było możliwosci normalnej wstępnej oceny auta na podstawie zdjęć. Dawno dawno temu miałem 7letnie 320D kupione z przebiegiem 124500km, wszyscy mnie wyśmiewali że cofany, jednak w zestawieniu z tym autem wygladał jak nowy, nawet po kilku kolejnych latach eksploatacji.


Poza wyżej wymienionymi w oczy rzucają mi się zaslepki spryskiwaczy, obdarta kierownica przy przyciskach i paskudne koła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj z ciekawosci obejrzec samochod, sprawdzilem go miernikiem, miesci sie w granicy, jedynie ten blotnik z lewej strony ma 300-400 - szkoda parkingowa. Srodek na zywo wyglada prawie ze perfekcyjnie ( duzo lepiej niz na zdjeciach ).

Pod znakiem zapytania jest to ze auto ma maske , dach i klape bagaznika w jednym kolorze, a boki sa w innym odcieniu, jakby ktos zostawil srodek nadwozia i wymienil cale boki. Obstawiam ze wlasciciel nawet nie jest swiadom tego ze auto moze byc zlozone z dwoch, chociaz na srubach tez nie dopatrzylem sie sladow rozbiorki itp. Facet nic nie ukrywal, to co mowil przez telefon sprawdzilo sie na zywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.