Skocz do zawartości

BMW E92 330D 2009 - Wbawa91030e204317


Rekomendowane odpowiedzi

Witam , wrzucam jeszcze jedna do oceny.


VIN: Wbawa91030e204317

Link: https://m.olx.pl/d/oferta/bmw-330d-sport-cupe-ladna-CID5-IDIr15k.html?reason=observed_ad


Wykupiłem raport od 2009 do 2020 serwis w Aso także chyba przebieg oryginalny coś około 201tys.


Kwestia sprzedającego. Gościu mówił ze pare lat mieszkał w Holandii i w tamtym roku kupił ja w Niemczech ale nie przerejestrował. Teraz przyjechał do polski i chce ja sprzedać. Jak się na to zaopatrujecie ? Nie będzie jakiś problemów z rejestracja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie budżet na samochód mam 40 tys. Także myśle ze zmieściłbym się z opłatami i jakimś małym serwisem. Tylko kwestia tego , żeby nie był to żaden trup. Była szkoda w historii na kwotę około 2tys euro w 2012 roku. Facet twierdzi ze tylko maska jest malowana i zderzak przedni.

Zastanawiam się co robić bo szczerze ? To auto mi się bardzo podoba :D

Z serwisu ASO wynika , ze pierwsza wymiana oleju była jak samochód miał 3tys km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jeden problem. Sprzedający jest Polakiem który od paru lat mieszka i pracuje w Holandii. Rok temu kupił te BMW w jakimś autohausie w Niemczech i jeździł w Holandii bez żadnego przerejestrowania. Pare dni temu przywiózł ja do polski i mówił ze niby opłacić akcyzę i do rejestracji.

Dzwoniłem się zapytać do urzędu i mówili ze będzie problem bo to jakiś bubel prawny.

Wychodzi na to ze kupił auto w Niemczech a po Holandii jeździł bez ubezpieczenia , przeglądu , przerejestrowania na siebie a teraz je chce sprzedać w Polsce na niemieckich blachach. I co teraz zrobić odpuścić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
To co on po tej Holandii na zjazdówkach jeździł czy co? Konkretne pytania - proszę pokazać brief, kto jest w nim wpisany, z kim będę podpisywał umowę. Telefony do wk to stracony czas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.