Skocz do zawartości

Nawigacja Android do BMW F25 bez fabrycznej nawigacji


rony87

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Mój pierwszy post :)


Posiadam BMW X3 F25 2.0i z 2012 roku, wersja bieda, nie posiadam żadnej fabrycznej nawigacji (w tym miejscu jest schowek) oraz iDrive, więc postanowiłem dołożyć nawigację Android.

Proszę o polecenie sprawdzonych nawigacji pasujących do mojego modelu. Czy jest sens przy montażu nawigacji dołożyć iDrive? (o ile to możliwe).


Mile widziane cenne wskazówki :)

Montować samemu, czy zlecić komuś kto się tym zajmuje?


Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Cześć,

Zamontowałem w 2019 roku w swojej f25 z 2012 nową jednostkę z androidem, kupiłem na ali za około 1200 zł, zamontowałem ze względu na kamerę cofania której u mnie oryginalnie nie było.


Ogólnie fajna sprawa telefon w aucie, ale po roku użytkowania stwierdzam że nie korzystam z tego, jedynie kamera cofania.


Jakośc dzwięku z urządzenia android słaba bo idzie przez złącze aux - w porównaniu do fabrycznego dzwięku.


Sam nie montowałem, robił to elektromechanik za około 400zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, dokładałem w moim oryginalną nawigację z bluetooth tej funkcji mi najbardziej brakowało plus duży ekaran, plus panel klimatyzacji ten z poliftu + hak elektryczny i wymiana zegarów na nowszą wersję. Wszystko na oryginałach miało być tak jak by wyszło z fabryki. Wyszło cenowo sporo ( praktycznie rozprute całe auto i dokładane wiązki i sterowniki). Dokładanie idrave niewiele poprawi, z nawigacji i tak będziesz wspomagał się apką z telefonu. Kamerę cofania i czujniki już miałem, dla tego dodatku bym rozważył czy dokładać idrave w Twoim przypadku. Słowem jak jesteś estetą to warto, jak patrzysz stosunek koszt efekt to idź w androidowe zamienniki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.