Skocz do zawartości

Jaki chiński android do e90?


D4mian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam się do zakupu radia tego chińskiego do BMW e90 - wycina się otwór i potem je się wstawia. Czy ktoś już robił taki zabieg? Na co patrzeć przy zakupie tego radia, może ktoś podeśle jakiś link z którego najlepiej i najkorzystniej było by zakupić? Z góry dziękuje za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłeś na Yt ???, dużo filmików z montażu jest w tym jeden Polski widziałem. Cenowo jak na allegro kolo 3000 bo oczywiście sa na alliexpress ale duże ryzyko co to przyjdzie np jeden gość nie doczytał i przyszedl bez tego idrive calego a chcial z... tak samo np widzialem na allegro taka za 3000 i odrazu montaż moga wykonać ale dodatkowo 500zl... 3500 caly zabieg ale sam nie wiem czy to sporo czy nie jak na takie cos.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam


Mam od jakiegoś czasu https://pl.aliexpress.com/item/1005002055388095.html?spm=a2g0o.9042311.0.0.27425c0fAL6rbg


Działa rewelacyjnie. Dźwięk dużo lepszy od oryginalnego radia. Nic sie nie wiesza, działa bardzo szybko. CarPlay działa idealnie. Kamera cofania tez dziala super https://pl.aliexpress.com/item/4000826812969.html?spm=a2g0o.9042311.0.0.2f985c0fCkaks8

Mam wersje najdroższa (px6, DSP, Android 10) , kupowałem z magazynu niemieckiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakbym miał zakupić taki android to raczej interesuje mnie właśnie ta wersja w której trzeba ucinać otwór na wystający ekran, bo widziałem już na żywo i dosyć dobrze to wygląda nawet z bliska. Szukam osoby która właśnie takie coś ma, aby pochwaliła się swoimi spostrzeżeniami itd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakbym miał zakupić taki android to raczej interesuje mnie właśnie ta wersja w której trzeba ucinać otwór na wystający ekran, bo widziałem już na żywo i dosyć dobrze to wygląda nawet z bliska. Szukam osoby która właśnie takie coś ma, aby pochwaliła się swoimi spostrzeżeniami itd.

 

Wyglada lepiej, ale ten gorny panel jest podlaczony do aux-in, wiec w ori radiu musisz wlaczyc aux-in. Jezeli nie zalezy na jakosci dzwieku to oczywiscie ten panel lepiej wyglada. Ale gra to tak samo jak ori radio. No chyba ze jest wzmacniacz zewnętrzny to da sie to jeszcze w miarę dostroić.

To radio ktore posiadam, jest bardzo dobrze wykonane (lepiej od wersji z osobnym panalem na panel klimatronika). Podswietlenie, galki wszytko sie ladnie komponuje. Wyswietlacz IPS nawet w mrozy dziala szybko. Zależało mi na bezprzewodowym carplay, działa idealnie. Po uruchomieniu auta, kilka sekund i leci dalej muzyka.

Tez stalem przed dylematem, czy ciąć pulkę czy nie. W razie nie udanego ciecia, troche zabawy z wymiana deski jest. Ale osobiście, nie podoba mi sie ten górny Panel nawet w ORI. Zasłania widoczność :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakbym miał zakupić taki android to raczej interesuje mnie właśnie ta wersja w której trzeba ucinać otwór na wystający ekran, bo widziałem już na żywo i dosyć dobrze to wygląda nawet z bliska. Szukam osoby która właśnie takie coś ma, aby pochwaliła się swoimi spostrzeżeniami itd.

 

Wyglada lepiej, ale ten gorny panel jest podlaczony do aux-in, wiec w ori radiu musisz wlaczyc aux-in. Jezeli nie zalezy na jakosci dzwieku to oczywiscie ten panel lepiej wyglada. Ale gra to tak samo jak ori radio. No chyba ze jest wzmacniacz zewnętrzny to da sie to jeszcze w miarę dostroić.

To radio ktore posiadam, jest bardzo dobrze wykonane (lepiej od wersji z osobnym panalem na panel klimatronika). Podswietlenie, galki wszytko sie ladnie komponuje. Wyswietlacz IPS nawet w mrozy dziala szybko. Zależało mi na bezprzewodowym carplay, działa idealnie. Po uruchomieniu auta, kilka sekund i leci dalej muzyka.

Tez stalem przed dylematem, czy ciąć pulkę czy nie. W razie nie udanego ciecia, troche zabawy z wymiana deski jest. Ale osobiście, nie podoba mi sie ten górny Panel nawet w ORI. Zasłania widoczność :)

No trochę mnie zachęciłeś do tego radia :P jeżeli miałbyś chęci i wolną chwilę to z chęcią zobaczyłbym zdjęcia jak to u Ciebie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.