Skocz do zawartości

CarPlay Pełny ekran


Jimmy92

Rekomendowane odpowiedzi

Carly to technicznie podobna aplikacja co bimmercode, wiec czy sie da to zalezy od wersji softu twojego NBT. Jezeli masz I-Level 21-03-5xx to da sie -> w bimmercore poprzez expert mode na przyklad. Jezli masz soft nizszy niz podalem -> nie da sie i jedyna opcja to zaplacic komus kto ci to ogarnie poprzez wgranie odpowiedniej modyfikacji.


Mozna oczywiscie robic update softu najpierw przy pomocy ISTA+ a potem kodowanie juz zadziala, ale jezeli tego nigdy nie robiles to odradzam samemu (trzeba miec odpowiedni kabel tez).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...

Gdzie mogę znaleźć informację o wersji softu, o której piszecie ?

Jak wchodzę w Opcje nawigacji to wyświetla mi się tylko coś takiego: NBTevo_Y21432J, a w postach innych użytkowników wersja softu ma zupełnie inny format.

Czy jeśli to co znalazłem w opcjach: Y21432J to jednak wersja softu to czy da się zakodować ten CarPlay na pełnym ekranie samodzielnie ?

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Gdzie mogę znaleźć informację o wersji softu, o której piszecie ?

Jak wchodzę w Opcje nawigacji to wyświetla mi się tylko coś takiego: NBTevo_Y21432J, a w postach innych użytkowników wersja softu ma zupełnie inny format.

Czy jeśli to co znalazłem w opcjach: Y21432J to jednak wersja softu to czy da się zakodować ten CarPlay na pełnym ekranie samodzielnie ?

Z góry dziękuję za pomoc.

Da się, mam podobną wersję softu czyli zaczynającą się na YXXXXX. Też u siebie kodowałem na pełen ekran.

Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy możecie polecić jakiś niedrogi adapter, który będzie działał z iPhone’m, bo ten OBDLink MX+ z wpisu wyżej z tego co znalazłem kosztuje około 800 zł, a to plus cena aplikacji to trochę dużo, aby tylko aktywować pełen ekran CarPlay.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
A czy możecie polecić jakiś niedrogi adapter, który będzie działał z iPhone’m, bo ten OBDLink MX+ z wpisu wyżej z tego co znalazłem kosztuje około 800 zł, a to plus cena aplikacji to trochę dużo, aby tylko aktywować pełen ekran CarPlay.

Kup adapter lightning->RJ45 I kabel enet. Działa i to dużo lepiej niż te BT czy wifi. Oczywiście jak kupisz dobry adapter a nie najtańszy chiński shit.

Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem droższy MX+ bo nie było CX dostępnego chwilowo a nie chciało mi się czekać. Możesz kupić kabel jak ci radzi kolega wyżej albo adapter OBDlink CX za 80$ który ma tez oficjalne wsparcie do bimmercode https://www.obdlink.com/products/obdlink-cx/


A co do ceny to poza tym będziesz sobie mógł pokonfigurować te różne pierdółki (np video w trakcie jazdy jak jesteś samobójcą albo wyłączenie tego nieszczęsnego start/stop) za które wszyscy koszą jak za zboże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Czy ktoś mógłby polecić miejsce/warsztat, gdzie będę mógł za rozsądne pieniądze zaprogramować Apple CarPlay na pełny ekran w Warszawie? Samochód BMW X3 G01 z 2019, soft NBTevo_Y21432J. CarPlay uruchomiony oryginalnie przez BMW bezterminowo (piszę, ponieważ w Hypertech dostałem informację, że w takim przypadku kodowanie na pełny ekran może nie zadziałać).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby polecić miejsce/warsztat, gdzie będę mógł za rozsądne pieniądze zaprogramować Apple CarPlay na pełny ekran w Warszawie? Samochód BMW X3 G01 z 2019, soft NBTevo_Y21432J. CarPlay uruchomiony oryginalnie przez BMW bezterminowo (piszę, ponieważ w Hypertech dostałem informację, że w takim przypadku kodowanie na pełny ekran może nie zadziałać).

 

Mnie robił full screen Maciek z CAR CODING ul.Krzemienna 5 Warszawa . Zadzwoń i zapytaj 574 588 033

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się bez problemu udało zakodować CarPlay na pełen ekran poprzez adapter: UniCarScan UCSI-2100 Bluetooth.

Włączyłem jeszcze kilka innych opcji i wszystko poszło bez problemów - łatwo i szybko.

Teraz zastanawiam się co mógłbym jeszcze zakodować, aby wykorzystać w pełni zakup adaptera oraz pełnej wersji aplikacji, co w sumie było dość sporym wydatkiem za 5 minut "zabawy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby polecić miejsce/warsztat, gdzie będę mógł za rozsądne pieniądze zaprogramować Apple CarPlay na pełny ekran w Warszawie? Samochód BMW X3 G01 z 2019, soft NBTevo_Y21432J. CarPlay uruchomiony oryginalnie przez BMW bezterminowo (piszę, ponieważ w Hypertech dostałem informację, że w takim przypadku kodowanie na pełny ekran może nie zadziałać).

 

Mnie robił full screen Maciek z CAR CODING ul.Krzemienna 5 Warszawa . Zadzwoń i zapytaj 574 588 033

 

Byłem dzisiaj u Maćka z Car Coding. Polecam! Pełny ekran zakodowany w kilka minut. Dziękuję za polecenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Panowie


Czy mogę prosić o informacje gdzie w Bimmercode zmienię na full screen? Jestem świeżo po aktualizacji softu do najnowszego w mojej G31 z 2018r


Dzieki!

Tak na szybko patrzyłem tutaj i nie widzę takiej możliwości jak spojrzysz na tą listę - https://bimmercode.app/cars/g30/, może ktoś mądrzejszy odpowie jakie narzędzia trzeba użyć.


edit:


może to https://f30.bimmerpost.com/forums/showpost.php?p=27593219&postcount=10 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.