Skocz do zawartości

Wymiana Amortyzatorów


Seba191995

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jestem lajkiem.

Chce jutro wymienić w moim BMW E87 amortyzatory TYLNE, ale że już się spotkałem z tym że co inne auto to inne narzędzia są potrzebne.

Pytanie jakie klucze mi są potrzebne, co kupić?

Oraz jakieś podpowiedzi bądź tutorial z wymiana tylnych amo, dzięki wielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazane wszystko na YouTube na kanale autodoc.pl ale jak ty masz kłopoty z korzystaniem z wyszukiwarki to może sam się za to nie bierz :wink:

Mówię serio

Myślisz że nie poradzę sobie z amortyzatorem, daj spokój... Pracuje jako monter w Energa po za zawodem składam komputery naprawiam telefony i inne rzeczy, a na internecie również dobrze śmigam ale że nie jestem mechanikiem nie znaczy że sobie z Amo nie poradzę, chce po prostu zanim się do czegoś zabiorę się upewnić co potrzeba by potem nie latać. A Amo już zamówiłem właśnie odebrałem TRW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz że nie poradzę sobie z amortyzatorem, daj spokój...

Trochę tak to brzmi.

To z ciebie taki fachura a nie potrafisz znaleźć info ani działać samemu intuicyjnie widząc problem. Sądzisz, że BMW e87 a 82 różni taka zmiana technologiczna, że oglądając tutorial od 82 nie dasz rady przy 87? Pozatym jest tam napisane, że procedura dotyczy modeli 1 i 3 ... I mogą wystąpić drobne różnice ze względu na różnice w konstrukcji aut czyli generalnie można się spodziewać podobnych czynności. Wspominasz o francuskich i włoskich autach a czy też sądzisz, że od niemieckich różni je taka przepaść technologiczna, że wymiana amortyzatora to aż tak zupełnie inna czynność?

Różnice czy pomiędzy markami modelami mogą być w jakimś "kluczyku" wtedy bierzesz inny. Jeśli nie masz to kup sobie wcześniej jakieś zestawy narzędzi, nie muszą być profesjonalne i drogie do amatorskich okazjonalnych zastosowań coś tańszego powinno wystarczyć.

Możesz też sobie kupić książkę Sam napawiam samochód BMW serii 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.