Skocz do zawartości

BMW F20 akcja serwisowa z przykrymi doświadczeniami?


KemarRoach

Rekomendowane odpowiedzi

Tydzień temu oddałem auto na akcję serwisową do FUS Ostrobramska. Po powrocie do domu kałuża płynu. Korek zbiorniczka był wkręcony może na jeden obrót. Kolejnego dnia zauważyłem wielką plamę na tylnym fotelu i zadrapaną skórę - myślę,omegle xender pewnie woda po myciu. Auto wietrzone dwa dni w garażu - bez rezultatów, nie mam pojęcia co to jest ale, to nie woda. Zacząłem oglądać auto - tylny błotnik obok drzwi porysowany. No to już skontaktowałem się z serwisem. Doradzono mi, żebym sobie uprał tapicerkę.

Szczerze mówiąc, jestem zaskoczony. Myślałem, że garnitury i białe koszule idą w parze z jakością obsługi - no to wyszło po polsku.

Wniosek jest jeden - wszystkim trzeba patrzeć na ręce. Zanim odbierze się auto i podpisze, że nie wnosi się uwag, trzeba je po prostu obejrzeć.

Edytowane przez KemarRoach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega niech się cieszy, że miał jak dojechać do domu. Mnie oddali auto z zerową ilością paliwa, a stacja paliw /Shell/ jest za płotem. Z wielką łaską z ich strony udało się załatwić jakiś czysty karnisty. BTW, ten numer z poplamioną tapicerką, podrapaniami lakieru po akcji serwisowej to nie pierwszy raz tutaj opisany... :duh: Ja bym jeszcze sprawdził kapsle do felg, nakrętki na wentylki itp detale, bo jakość obsługi ASO zeszła na psy jak i cała marka... :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
A jeśli mogę spytać, to o jaką akcję serwisową chodzi? Może jest coś o czym powinniśmy siedzieć. Kiedyś W ASO powiedziano mi, żę zawiadamiają klientów tylko wtedy, gdy dotyczy kwestii wpływających na bezpieczeństwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.