Skocz do zawartości

Bmw x7 videorejestrator Advanced Car Eye 2.0


maz9

Rekomendowane odpowiedzi

Taka jakość czy to uszkodzona kamera ? https://www.dropbox.com/s/1t1mrqeqzlsj06c/IMG_6636.JPG?dl=0

 

Przetarł bym obiektyw, ale generalnie niestety jakość nagrywania tej kamerki jest fatalna - dlatego jak polecam jak ktoś mnie pyta montaż kamer Thinkware/Alpine bo poza lepszą jakością nagrywania mają super użyteczną funkcję ostrzegania o radarach w całej UE. Mam taką drugą w kolejnym X5 i jest bardzo ok.

Edytowane przez BigCactus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Taka jakość czy to uszkodzona kamera ? https://www.dropbox.com/s/1t1mrqeqzlsj06c/IMG_6636.JPG?dl=0

 

Przetarł by obiektyw, ale generalnie niestety jakość nagrywania tej kamerki jest fatalna - dlatego jak polecam jak ktoś mnie pyta montaż kamer Thinkware/Alpine bo poza lepszą jakością nagrywania mają super użyteczną funkcję ostrzegania o radarach w całej UE. Mam taką drugą w kolejnym X5 i jest bardzo ok.

Kamery za 500 zł maja lepsza jakość niż to co jest na tym obrazku z cena katalogowa za 2 tyś. :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nic nie zmieniałeś od czasu zamieszczenia zdjęć to widzę tam naklejkę na soczewce. Sprawdź inną ważną rzecz, Sikora ma (miał?) z tym problem, u Mnie dopiero 4-ta wizyta serwisowa go rozwiązała. Kamery mają tryb nagrywania na postoju jeśli wykryją ruch w pobliżu pojazdu (bez konieczności zadziałania wstrząsu) Po zamknięciu pojazdu u Mnie działa ten tryb ok. 24h (G30) później się dezaktywuje ze względu na oszczędzanie energii, oczywiście działa tryb wstrząsowy. Krótko mówiąc, zamknij pojazd, odczekaj z 5 min. ( nie wiem jak masz ustawione opóźnienia) i przejdź się przed i za pojazdem- jeśli dobrze podłączyli to będą zapalać się białe diody kamerach. Działa prewencyjnie na szukających okazji a przy okazji będzie widać jak ktoś z maski zrobi tablicę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Jeśli nic nie zmieniałeś od czasu zamieszczenia zdjęć to widzę tam naklejkę na soczewce. Sprawdź inną ważną rzecz, Sikora ma (miał?) z tym problem, u Mnie dopiero 4-ta wizyta serwisowa go rozwiązała. Kamery mają tryb nagrywania na postoju jeśli wykryją ruch w pobliżu pojazdu (bez konieczności zadziałania wstrząsu) Po zamknięciu pojazdu u Mnie działa ten tryb ok. 24h (G30) później się dezaktywuje ze względu na oszczędzanie energii, oczywiście działa tryb wstrząsowy. Krótko mówiąc, zamknij pojazd, odczekaj z 5 min. ( nie wiem jak masz ustawione opóźnienia) i przejdź się przed i za pojazdem- jeśli dobrze podłączyli to będą zapalać się białe diody kamerach. Działa prewencyjnie na szukających okazji a przy okazji będzie widać jak ktoś z maski zrobi tablicę.

 


Zgadza się naklejka na soczewce. Wszystko gra, przy chwili czasu jadę zmienić miejsce montażu kamery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.