Skocz do zawartości

G31 m-pakiet felgi


kamilhrub

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Od kilku miesięcy jestem posiadaczem BMW 540i xdrive g31 FL w m pakiecie i chciałbym na zimę kupić felgi 18. Nie mam zamiaru kupować felg BMW, a jakieś alternatywne felgi jednej z renomowanych firm. Mam jednak mały dylemat ponieważ przeglądając różne konfiguratory w poszukiwaniu fajnych felg nie jestem pewien czy będą one pasować do większych zacisków hamulców z mpakietu. Czy możecie mi podpowiedzieć w jaki sposób mogę się doszukać w specyfikacji czy dana felga będzie pasować? Czy, żeby mieć pewność pozostaje mi jedynie szukanie gdzieś felgi na stanie w celu fizycznego przymierzenia?


Może już macie w swoich samochodach z mpakietem zamontowane fajne czarne 18tki, które możecie polecić…będę wdzięczny za podrzucenie rekomendacji;)



Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszukałem się trochę felg przez weekend. Z 18tkami do 540i i hamulcami m sport nie jest tak prosto. Zaciski z tego co udało mi się doczytać są większe niż m sport np w 530i, są chyba takie jak w m550i m550d. Wertowanie tych certyfikatów tuv, abe, ace powodowało ze już miałem ochotę odpuścić i po prostu kupic oem:)


Akurat Rial x10 wydaje się jednak że będą pasować do auta. Z 19tkami nie ma takiego problemu



Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja niezmiennie będę powtarzał swoje: weź zrób autu przysługę i nie masakruj małymi felgami. Weź 19” koła załóż. Na komforcie nie odczujesz różnicy, ale wyglądać będzie lepiej! I zaciski na pewno zmieszczą się w większej feldze, będziesz miał mniej kombinowania

Pierwszy SUV... pierwsze V8...

 

(ex F10 520d; F10 535d; G11 LCI 740d)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.