Skocz do zawartości

Ikona czerwonego podnośnika


zbynieklubekgmail.com

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o pomoc. Po odblokowaniu drzwi i otwarciu zapala się czerwona ikona z podnośnikiem. Nie rejestruje żadnego błędu ani checka. Wszystkie pola serwisowe są OK. Czy można gdzieś sprawdzić co powoduje ten serwis? Jak to można sprawdzić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Patrzyłeś w menu czy masz przekroczony termin kontrola pojazdu? Wlaśnie tej ikonki z podnośnkime, masz to wszystko tam gdzie termin na olej w silniku, km na klocki itp. Co to znaczy wg Ciebie, że nic nie pomogło? Jak masz przekroczony termin jak na wstępie, to nie umiesz go potwierdzić, czy w czym masz problem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykasowałem wszystkie inspekcje jakie były. W ISTA jest błąd czujnika AUC ale on był wcześniej i ikonki nie było. Czy jest możliwe aby pokazała się od nie podpiętego GPSa? Mam wymieniony wyświetlacz na Androida 11 i podpiety GPS od niego a nie z samochodu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Koledzy walcze dalej z tym problemem niestety cały czas to samo. Wchodząc do menu servis wszystko mam na zielono brak jakichkolwiek informacji. Po podpięciu isty mam błędy np. auc, nie wykryto monitora.

Ikona czerwona samochodu na podnośniku wyskakuje już po odblokowaniu centralnego zamka natomiast po przekręceniu kluczyka i odpaleniu samochodu nic się nie pojawia. Ma ktoś pomysł. Może gdzieś w ista + da się sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ISTA + masz takie coś jak lista komunikatów z systemu check control. Może tam by coś naprowadziło na trop tego co powoduje pojawianie się tego symbolu. Dla mnie to tylko jak pisałem z terminami niby związany.

Jak wejdziesz w ISTA + musisz poszukać gdzie to jest, chyba w procedurach serwisowych. Ja niestety jestem wzrokowcem i pamiętam jak mam ekran przed oczami. Na takiej liście jest podany nr komunikatu i przebieg. Jest do tego tabela i tam wg numeru odnajdujesz co to znaczy. Zrobione to było podobno po to aby klienci nie ściemniali w serwisie, że np. co chwila mu się żarówka przepala. Wchodząc w te informacje masz podane co jak i kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.