Skocz do zawartości

E60 pre lci ringi cotton


pietrov

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Posiadam e60 przed liftem. W najbliższym czasie będę oddawał lampy do regeneracji tzn wymiana kloszy i wymiana soczewek na evox r 2.0 i pomyślałem o wsadzeniu ringów cotton z tej aukcji https://allegro.pl/oferta/ringi-bmw-5-e60-led-cotton-dzienne-mocniejsze-ccfl-10695389823

W aukcji napisane jest że dodają przekaźnik który włącza ringi razem z zapłonem a wyłącza po włączeniu świateł mijania. Pytanie czy można podłączyć to jakoś żeby ringi świeciły się cały czas? Aktualnie mam zakodowane światła długie jako światła do jazdy dziennej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie łatwiej w ringi wlozyc led markery? W razie wtopy możesz je wymienic, a jak założysz ringi (do auta które fabrycznie ma ringi) to będziesz musiał rozklejać lampy jak ten wynalazek z Chin się posypie. No i pomijam totalnie kwestie legalności, bo trafisz upartego typa na przeglądzie albo co gorsza pana policjanta który miłuje sie w utrudnianiu życia i dalej już bunia nie pojedziesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ze w pre lci daja ringi led mocniejsze światło.


Przecież ori ringi mają bodajże 10-12 wat na sztuce a zamienniki maja 32 wat na sztuce, a takie za 300 pln i 64 wat na sztuce.


Jak kolega pisze jak te cotton padną w trasie jesteś uziemiony i bez rozklejania lampy nic z tym nie zrobisz.


Poza tym jak wstawisz te cottony to lampy sa modyfikowane i tracą homologacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

Lampy oddane już do regeneracji, wymiana kloszy, soczewek i odbłysników, mocniejsze Led markery.

Teraz tak, światła długie i do jazdy dziennej mam na h7, po regeneracji chciałbym odkodować funkcje bixenonu czyli długie przez xenon. Pytanie czy to się nie pogryzie z długimi na h7? Będę musiał wykodować długie z h7 czy to jakoś z automatu będzie działać po zakodowaniu bixenonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już chyba mam odpowiedź

światła długie bez H7 (tylko xenon)(tylko z LM1)


przy automatycznym ustawieniu świateł



"Moduł: LMA


FL_AUS_BEI_BIX_IN_S_FLC

aktiv


bez znczenia na ustawienie


Moduł: LMA


PWM_ANST_FL_BIXENON

wert_03"


:cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H7 to jest doświetla nie bi xenona który sie otwiera i zamyka. Bi xenon ma w srodku przeslone. Na krótkich ta przesłona jest nie do końca otwarta, a na dlugich sie otwiera na maxa.


H7 to jedynie doświetlanie.


Tak jest na bixenonie dynamicznym skrętnym z poziomowaniem gora dol automatycznym.


Chyba ze masz jakis inny xenon to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H7 doświetlanie sobie zostaw to jest super sprawa jak mgla jest.


Xenon z czasem tez slabnie sam zarnik a h7 robi robote caly czas tak samo az pewnego dnia pada.


Jak ci padnie przeslona to masz h7 a tak nie będziesz mial wcale dlugich nic.


Masz lm1 modul świateł tam można mieć dzienne tylko na h7.


Na lm2 można miec juz dzienne na ringach.


Dzienne czytaj odpalasz auto na pozycja 0 i ci drl swieca a tylnie swiatla nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli auto jest prelci, ale ma moduł LM2 to nadal nie można ustawić stricte ringów jako DRL tak jak to jest w LCI. Przerabiałem temat zmian lamp mając już moduł LM2 (który szedł fabrycznie od 09/2006) i przy dodaniu (w moim przypadku) +MUEB zmieniły się ustawienia modułu LM2 w ncs'ie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.