Skocz do zawartości

E60, 530D-2006r (231 km) - Dziwny dźwięk przy przyspieszaniu


barbie83

Rekomendowane odpowiedzi

dziaders ale to kwestia gustu a o gustach sie nie dyskutuje a do tego technicznie mocno wycofany!

Comand do I Drive przepaść na korzyść Idrive weź pod uwagę że e60 po ostatnim updacie elektroniki mialo juz CIC na pokładzie 7G Tronic jest ze dwie epoki za drugą generacją 6HP montowaną w poliftach a sprawne 6hp z xHP w trybie Sport jest poprostu bezbłędne.

Edytowane przez Jack-Strong
Jack_Strong-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dramat co tu się dzieje. Pewnie wpadnie zaraz jakiś admin i Panów posprząta... mam nadzieje.


Do autora postu - spróbuj wyłączyć klimę i daj znać czy dźwięk nadal występuje. Ten odkurzacz u mnie występuje tylko na klimie, i jest masa tematów od lat w E60 o "wyciu" klimatyzacji. Niby to wina sprężarki, ale podobno nawet wymiany w ASO nie pomagały. Wyłącz klime i nawiewy całkiem na OFF i daj znaka czy coś się zmieniło :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ja tak jeżdżę 3 lata i klima caly czas chłodzi super , na początku też się tym martwilem ,ale teraz daję głośniej radio i nic nie słychać :D wydaję mi się ,że ten efekt huczenia wzrasta wraz z temp. otoczenia, ale to może tylko tak mi sie wydaje :D jak masz za dużo kasy , to możesz sobie kupić nową sprężarkę ,ale to jak pisali ludzie na różnych forach, też nie dawało ciszy :D mam kolesi z e60 i e65 i każdy ma tak samo , więc sam musisz zdecydować na ile Ci to przeszkadza i czy masz za dużo kasy w kieszeni :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.