Skocz do zawartości

Uciekajacy czynnik z klimy bmw e61


robcik321

Rekomendowane odpowiedzi

Jedz tam gdzie maja urządzenie wykrywające nawet minimalne nie szczelności. Przykłada ci to urządzenie do chłodnicy i lata nim po calej chłodnicy i nagle zaczyna piszczeć to urządzenie w jakims miejscu na chłodnicy i na czerwono diody świeca i to wskazuje ze w tym miejscu jest nieszczelnosc. Przykłada to gosc do pompy klimatyzacji przewodów do wszystkiego i jak pokazuje na zielono i nie piszczy jest ok.


Jak w ostatnich 6-7 latach nikt nie wstawiał chłodnicy to bank chlodnice masz do wymiany.

b28nl6U.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedz tam gdzie maja urządzenie wykrywające nawet minimalne nie szczelności. Przykłada ci to urządzenie do chłodnicy i lata nim po calej chłodnicy i nagle zaczyna piszczeć to urządzenie w jakims miejscu na chłodnicy i na czerwono diody świeca i to wskazuje ze w tym miejscu jest nieszczelnosc. Przykłada to gosc do pompy klimatyzacji przewodów do wszystkiego i jak pokazuje na zielono i nie piszczy jest ok.


Jak w ostatnich 6-7 latach nikt nie wstawiał chłodnicy to bank chlodnice masz do wymiany.

 


moja chłodnica jest od nowości samochodu ma 17 lat i jedyne co musiałem zrobić to parę dni temu ,pełną wymianę czynnika zrobić bo przestała chłodzić. Przestań pisać głupoty o tych Twoich wymianach, że jak jest x czasu to walnięta napewno, to samo mi pisałeś ,że mam walniętą chłodniczkę egr przy błędzie inc.emission ,a uwalony był zawór.


Zapomniałeś napisać ,żeby wyciął dpf i zchipował i mial 300kuni i 700niutów. :duh: :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosc powyżej jest niepoważny. Dawno go zablokowałem i nawet nie czytam jego postów.


Chlodnica to najmniejszy koszt wymiany. Nowa kosztuje około 210 pln + wysylka. Wymienicie ja sami jak macie garaz a jak nie to kosztuje to 100 pln u mechanika.


Nie zycze autorowi by padla mu pompa klimatyzacji czy elektroniczne elementy układu chlodzenia, bo będzie dużo rozbierania by sie tam dostać i skosza więcej.


To, ze komus chlodnica chodzi 17 lat nie oznacza, ze drugiemu tyle wytrzyma. Osobiście robie trasy 1500 km przez Niemcy i na autostradzie często leca jakies kamyczki w chlodnice i sadze, ze ktos kto naprawdę dużo jeździ bedzie musial wymienić ja szybciej.


Steryd jest przeze mnie zablokowany i nie mam ochoty na rozmowę z tym człowiekiem. Krytykuje kasację dpf chipy czy inne rzeczy, ktore robi prawie każdy posiadacz e60 w dieslu i nie spotkałem jeszcze 1 osoby co by mi powiedziala, ze tego żałuję. Nie kumam goscia i niech żyje sobie w swoim swiecie, bo większość kierowców bmw jest zgodnych z tym co mówię.

b28nl6U.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.