Skocz do zawartości

Pneumatyka - czy warto czekać?


Stashek

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dostałem złe wieści od dilera- nie dostaliśmy produkcji na wrzesień,czy dostaniemy na październik będzie wiadomo we wrześniu. Tak czy siak w tym roku auta nie odbiorę i chyba zacznę się rozglądać za czymś w używce :mad2: .

Czy ktoś z Was dostanie auto w tym roku ( 4,0d z pneumatyką ) a zamawiał w marcu bądź później????

Jestem załamany :cry2: :cry2: :cry2: :cry2:

 

To nie wiem jak to możliwe, że ja dostałem info, ze mam produkcje koniec października/początek listopada, a Ty dopiero dostaniesz info we wrześniu.

Jakieś absurdalne sytuacje się dzieją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nawet jak usłyszę że cudem produkcja na październik -co z moim szczęściem może się nie udać-to liczę jakieś dwa miesiące do odbioru to grudzień albo i styczeń :( . Patrzę ,że w tej cenie mogę już kupić jakąś x5m-ale gwarancji już niewiele zostanie, albo nawet tą hybrydę ,której nie brałem nigdy pod uwagę.

Czekam od marca i jest coraz bliżej,a dostałem dobry rabat i auto robione pode mnie-ciężki temat :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 tygodni od produkcji do odbioru - i to chyba standardowy czas, który możesz założyć. Z drugiej strony prywatnie nie chciałbym odebrać samochodu w grudniu - raz, ze rocznik, dwa ze po nowym roku mogą pojawić się fajne wyprzedaże rocznikowe (chociaż obecny rok będzie pewnie inny z racji kompletnego braku samochodów), trzy ze coraz bliżej LCI.


Bierz X5M - przejdziemy przez to razem :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.