Skocz do zawartości

f10 535i chłodnice


sevengames11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie , MAM PROBLEM i czuje ze sprzedawcy mnie czaruja by pdbic cene .Otóz chce kupic chlodnice do f10 535i i znalazlem komplet, sprzedawca opisal iz t sa do 535i ale po podaniu numeru vin stwierdzil ze jednak nie pasuja( numerow w aukcji nie podal chlodnic ) i ze ma takie kosztuja 1000 zl drozej. . Czy rzeczywsice chlodnice od przed lifta nie pasuja do polifta albo europa nie pasuje do USA ?Pierwszy raz sie z takim czyms spotkalem , moglby ktos z chlopakow nakreslic mi temat szerzej ?

wba5b1c58gg552115

Edytowane przez sevengames11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A chcesz żeby ktoś wróżył z fusów?

Możesz podać VIN albo przynajmniej auto z jakiego roku i rynku z wyliczonych przez Ciebie posiadasz?

pzdr

yaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie napisałeś też o jakie dokładnie chłodnice chodzi, ale

- chłodnica wody dla aut z automatyczną, sportową skrzynią ma numer 17118615426 i występuje w autach F01/02, F07, F10, F11 i F18. W F10 występowała w autach na EUR i USA

- chłodnica układu wspomagania - nr 17117570100, występuje w autach pre LCI i LCI - F01, F02, F06, F07, F10, F11, F12, F13, wersje EUR i USA

- chłodnica układu doładowania - nr 17517577115, wystepuje w F01 i F02 (2007-2012), F07, F10, F11, F18 pre LCI i LCI, wersje EUR i USA

Są jeszcze chłodnice skrzyni biegów i dodatkowa chłodnica we wnęce koła. Nimi też jesteś zainteresowany?

Ew. wejdź sobie na realoem.com, wpisz swój vin i w poszczególnych kategoriach sprawdzisz jakie numery części są dedykowane do twojego auta (w zależności od wyposażenia).

Edytowane przez yaz

pzdr

yaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info , sek w tym ze patrzylem w reaom , ale pan nie wstawial numerow w aukcji

https://allegro.pl/oferta/komplet-chlodnic-wentylator-bmw-5-f10-f11-535i-10491309904

i tak mnie to zdziwilo ze opis do 535i a za chwile ze jednak nie pasuja do mojeo 535i bez xdriva w automacie , przyznam ze to moje pierwsze bmw .czyli roznia sie te chlodnice ? jak skladam komplet chlodnic , to w zaminnku lepszej jakosci szukac czy jakies modyfikowane o zwiekszonej wydajnosci ? sory za glupie na pozor pytania ale wole zrozumiec temat niz sama odpowiedz otrzymac , pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zapytaj w takim razie sprzedającego o podanie numeru części.

Z tego co widzę na realoem, na rodzaj chłodnicy nie ma wpływu obecność lub nie xdrive'a.

pzdr

yaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zakupiłem f10 535i 2014 USA Vin WBA5B1C52FD921972

Muszę w tym aucie wstawić chłodnicę, która znajdowała się po prawej stronie przed przednim kołem. Nie ma jej tam bo została zniszczona po wypadku. Jest to chłodnica oleju a przewody które są do niej skierowane idą od silnika. Niestety nie mogę jej namierzyć na żadnej stronie. Z opisów części wynika że jest to chłodnica oleju przekładni automatycznej. Czy może ktoś podpowiedzieć jaką chłodnicę trzeba kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dla sportowej skrzyni biegów, a taką masz w aucie, numer tej chłodnicy to 17117802662.

pzdr

yaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.