Skocz do zawartości

ściemniające się ekrany


Jureq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,


Posiadam x5 dopiero dwa tyg. i jedna rzecz mnie trochę denerwuje. Otóż gdy jest gorsza pogoda albo szarówka ekrany ściemniają się, gorzej widać widok z kamer i ogólnie jak dla mnie jest za ciemno. Czy ktoś jeszcze ma takie odczucia? Sprawdzałem chyba już wszystkie opcje, pokrętło po lewej obok świateł, jasność ekranu w nocy ale te opcje nie mają zastosowania w tej sytuacji. Tutaj znalazłem form na którym jest to opisane ale nikt nie podał konkretnego rozwiązania: https://g05.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1699186.


Z góry jestem wdzięczny na za wszystkie sugestie i pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,


Posiadam x5 dopiero dwa tyg. i jedna rzecz mnie trochę denerwuje. Otóż gdy jest gorsza pogoda albo szarówka ekrany ściemniają się, gorzej widać widok z kamer i ogólnie jak dla mnie jest za ciemno. Czy ktoś jeszcze ma takie odczucia? Sprawdzałem chyba już wszystkie opcje, pokrętło po lewej obok świateł, jasność ekranu w nocy ale te opcje nie mają zastosowania w tej sytuacji. Tutaj znalazłem form na którym jest to opisane ale nikt nie podał konkretnego rozwiązania: https://g05.bimmerpost.com/forums/showthread.php?t=1699186.


Z góry jestem wdzięczny na za wszystkie sugestie i pomysły.

 


Przyłączam się do pytania. Dzisiaj rano godz. 6.50 jak było pochmurno i szarawo miałem dokładnie to samo. W sumie to chyba pierwszy raz to zauważyłem. Miałem wrażenie że wogól wyłączyło się podświetlenie zegarów i panelu. Po kilku minutach podświetlenie obu ekranów samo się włączyło.


Tak sama sytuacja wystąpiła też ok. 18.00 kiedy znowu zaczęło się ściemniać na zewnątrz.


Jak dla mnie zupełnie nie logiczne na zewnątrz robi się szarówka a ekrany są mniej czytelne bo są maksymalnie przyciemnione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się nic nie ściemnia w żadnej sytuacji, nie przypominam sobie też opcji auto sciemniania, ale się chętnie dowiem gdzie jest :)

 

Z którego roku masz auto? W ustawieniach masz jasność ekranów w nocy, czy po prostu jasność ekranów?


Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.