Skocz do zawartości

Źle zalozone klocki?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam teorie, ze moj mechanik zle poskladal mi hamulce. Wymienialem tarcze z przodu z klockami. Po wyjechaniu klocki nie zbieraly rowno co mozna bylo stwierdzic po pasku, ktory zostawal na srodku tarczy. Stwierdzil, ze sie "docieraja".

Po tygodniu "docierania" jak na moje oko, one jakos dziwnie siedza, nie przylegaja cala powierzchnia do tarczy. Ktos zweryfikuje ?

IMG-0057.jpg

IMG-0061.jpg

IMG-0058.jpg

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Na razie po brzegach biorą , to się dotrze . te podcięcie co widać to jest po to by nie piszczały . Na razie bez ostrego hamowania .
Opublikowano

Te klock są słabej jakości. Dotrą się za jakiś czas i będzie Ok.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Podcięcie jest tylko na brzegu, gdyby faktycznie nie dolegały to pasek byłby zardzewiały a nie w innym odcieniu.
3A0jS9b.png
Opublikowano
Te klock są słabej jakości. Dotrą się za jakiś czas i będzie Ok.

 

A po czym wnosisz, że są słabej jakości? Widać to na zdjęciu?

Opublikowano
Te klock są słabej jakości. Dotrą się za jakiś czas i będzie Ok.

 

A po czym wnosisz, że są słabej jakości? Widać to na zdjęciu?

 

Po nazwie firmy i własnych doświadczeniach z tymi produktami



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
Kurcze, nie widzę. Jaka jest firma tych klocków?
Opublikowano
  • Autor

Na zdjeciach nie ma widocznej nazwy klockow. Tarcza i klocki sa firmy febi. Sprawa sie rozwiazala - spanikowalem jak debil. Jak sie przyjrzec klockom to sa one przyciete z dwoch koncow pod katem, dlatego tak siedza na tarczy...wylecialo ze lba. :duh:


FEBI-TARCZE-KLOCKI-PRZOD-BMW-1-E87-3-E90-292MM-Jakosc-czesci-zgodnie-z-GVO-P-zamiennik-o-jakosci-porownywalnej-do-oryginalu

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
No o tym pisałem :)
Opublikowano
  • Autor
No o tym pisałem :)

 

Piwo dla ciebie.

giphy.gif?cid=ecf05e474088z9gd6w32rl98epfkhzq70e0xaz65mjntey40&rid=giphy.gif

Opublikowano

Wszystko przez to, że byłem trzeźwy jak oglądałem zdjęcia.

Za dużo tematów na raz:D Zwracam honor, nie ma widocznej nazwy firmy, ale wszystko z montażem jest ok.


Febi to też średniawka jeżeli o klocki chodzi:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.