Skocz do zawartości

F11 wymiana lamp na Lampy Adaptive LED


lateczko87

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

nie odnalazłem na forum informacji o możliwości wymieniania części pomiędzy modelami sprzed liftu i po.

Mam F11 z 2010 r. i chciałbym wymienić np. lampy na Adaptive LED czyli występujące w wersji poliftingowej. Pytanie czy to w ogóle jest możliwe?

Wymieniłbym, również lusterka, czy zegary na LCD 6WB.

Nie są to tanie części więc szukam inf czy to w ogóle zadziała, jeżeli nie to nie to szkoda czasu na szukanie tych części.

Dzięki za przydatne informację :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kafas2 był od 2012.

Lampy led w aucie z 2010 to wymiana zgw,frm,navi na nbt,zależy od miesiąca produkcji,ale możliwe jest również że cas i icm też trzeba wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zależy ci na poprawie ilości światła i zmianie barwy na zbliżoną do LED to zrób mały upgrade. Ja w lampach skrętnych ksenon wymieniłem klosz na nowy, wyczyściłem optykę, soczewki itp, oraz zainstalowałem nowe żarniki https://hidretrofit.pl/sklep/zarniki-nextgen-d1s-5500k/. Efekt - to 30-40 więcej światła, oczywiście nie robiłem tego sam, tylko firma tym się zajmująca. Koszt ok. 1500 zł. Polecam taki manewr.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść sobie dziwne palniki, wyczyść lampy i zainwestuj w palniki osram cool blue boost lub cool blue intense. Będziesz miał światło zbliżone do LED. Gdy jednak chcesz mieć więcej światła w deszczu, mgle to polecam palniki philips xtreme 2 - największa ilość światła, barwa biała z dodatkiem zielono żółtej poświaty widocznej na mokrym. Kupiłem, świeca cieplej niż osram cbi które miałem w e60 ale we mgle są rewelacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaż adaptive led odmłodzi Ci fure i zrobi z niej całkiem

Inne auto!


Nie chodzi tylko o światło ale o wygląd.


same podłużne kierunkowskazy to coś pięknego - jak w nowych furach.


A co dopiero kafas2 i wycinanie w nocy. Nie jest to takie super jak w matrixach ale patrząc na lata produkcji....

Wciąż robi robote.


Polecam!!!!!


Ja wymieniałem w bmwretrofit - brzeziny.


Do dziś - ponad 2 lata zero problemów.


Lampy z modułem led / 10 tyś zł.


Montaż 1200.


Kamerę miałem fabrycznie - razem z connecteddrive zawsze zakładali Kafas2.


Ale moje nieskretne xenony poszły za 3600.


Wiec wyszlo: 7600 i nie żałuje ani złotówki.


Samochód wygląda całkiem inaczej i wiele osób się ze mną zgodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.