Skocz do zawartości

320d Przestały działać zegary


grzesiek84

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj taka niespodzianka, przestały całkowicie działać zegary, jutro przejrze bezpieczniki i zrobię test zegarów, ma ktoś jakieś pomysły czy też od razu po tych czynnościach jechać z autem do warsztatu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jakieś kontrolki świecą?

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko od abs ale mam uszkodzony kabel przed czujnikiem z tyłu i świeciło mi dsc i abs,teraz pali się jedynie abs. Czytałem o zwarciach robionych przez jakąś płytkę w webasto ale ja go nie posiadam,sprawdzę bezpieczniki jutro i zrobię test zegarów i trzeba będzie jechać do warsztatu jakiegoś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To napraw ten kabel bo lewy tylny czujnik abs odpowiada też za zegary. To właśnie z tego czujnika czytana jest predkosc

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym wiem,tyle że po jego uszkodzeniu, paliła się tylko lampka i nic więcej, wszystko działało normalnie, bezpieczniki całe, zegary nie reagują na próbę testu,wychodzi na to że kleknely zegary.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie wiem jak to wygląda w E46, ale w E39 jak założysz zegary z większym przebiegiem to zostanie on skopiowany do EWS, LCM i kluczyków!
Nawet zepsuty zegar dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to wygląda w E46, ale w E39 jak założysz zegary z większym przebiegiem to zostanie on skopiowany do EWS, LCM i kluczyków!

Zapewne jest tak samo,zegary znalezione z prawie identycznym przebiegiem więc tym się nie przejmuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj włożyłem je do auta żeby pojechać po zamówione, moje polezaly 3 dni rozkrecone obok grzejnika i znowu działają. Także problemem musiała być wilgoć..temat do zamknięcia zatem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.