Skocz do zawartości

bmw connected drive


suchy33

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio wszystko dzialalo tak jak nalezy i pewnego dnia gps w aplikacji sie jakby zawiesil i nie pokazywal aktualnej pozycji auta. usunalem i dodalem ponownie samochod do aplikacji, niestety po tym zabiegu nie wyswietla mi sie juz ilosc litrow paliwa, spalanie oraz zniknela mapka. litry i spalanie pojawiaja sie po odpaleniu auta natomiast mapka juz nie wrocila. pojawil sie przycisk aktywuj uslugi zdalne. po jego kliknieciu wyskakuje blad wystapil problem z uslugami zdalnymi prosimy o kontakt z obsluga. Czy ktos mial juz taki problem i jak to rozwiazac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oplacilem i zdaje sie ze wszystko jest juz ok, tylko po otwarciu mapki na stronie pojawia sie informacja, ze funkcja lokalizacji pojazdu jest wylaczona i mozesz ja aktywowac tylko w pojezdzie. Pytanie gdzie w pojezdzie znajde opcje lokalizacji? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stabilność nie jest mocną stroną tych rozwiązań. Ciekawe czy o to oprą dostęp i uruchamianie samochodów w kolejnych generacjach. Jeśli tak, to nie wiem czego się bardziej bać, kradzieży samochodu metodą na walizkę czy braku możliwości poruszania się ze względu na ew. błędy. Poważnie mówiąc inne drogi nie ma, ale maja sporo do zrobienia.

Tak, przy okazji. Pojawiła się nowa apka My BMW, która ma bliźniaczą funkcjonalność do Connected i zdaje się, że docelowo ją zastąpi.

https://www.bmw.pl/pl/topics/offers-and-services/aplikacja-my-bmw-w-skrocie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oplacilem i zdaje sie ze wszystko jest juz ok, tylko po otwarciu mapki na stronie pojawia sie informacja, ze funkcja lokalizacji pojazdu jest wylaczona i mozesz ja aktywowac tylko w pojezdzie. Pytanie gdzie w pojezdzie znajde opcje lokalizacji? Pozdrawiam

 

Wchodzisz w Ustawienia - CAR - ochrona danych - zezwalasz i masz !

http://images.spritmonitor.de/1244128.png - ekologia pełną gębą :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.