Skocz do zawartości

e46 m47n nie odpala po wymianie akumulatora


salas89

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem moja padlinką po wymianie aku zajechała pod dom i już nie odpala . W inpie i ista w błędach wyskakuje 4a42 błąd złącza EWS , i błędy świec żarowych . Podmieniłem kompa , ews , kluczyk i antenę pierścieniową . Ale dalej nic z tego auto nie reaguje . W stacyjce po przekręceniu kluczyka prąd przechodzi dalej . Bezpieczniki sprawdzone te w schowku i w bagażniku . W aucie uszkodzone kable tylniej klapy bo czasem sama sie otwiera ale wydaje mi się że nie ma to nic wspólnego . Ma ktoś pomysł gdzie szukać przyczyny ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie kręci nawet?

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj odkryłem że wraz z nie odpalaniem , nie działają wycieraczki przednie , i czasami trzeba 2 a nawet 3 razy kliknąć na kluczyku aby auto się zamknęło . Po odłączeniu aku na 30 min auto odpaliło , niestety tylko raz . Klapa tył nie otwiera się a szyba tylnej klapy otwiera się może 1 na 10 razy . Czy te problemy mogą być spowodowane uszkodzeniem wiązki klapy bagażnika bądź modułu komfortu bo w dniu wymiany aku szyba tylna i klapa notorycznie samoczynnie się otwierały ale auto normalnie odpalało . Podmieniłem juz 3 anteny pierścieniowe ews , sygnał z stacyjki idzie do ews , natomiast z ews tym czarnym grubym kable już nie . Czy ktoś wie jakie napięcie idzie na antenę pierścieniową ews ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.